Naklejki 3D na ubrania

 

Czasami każdy z nas potrzebuje zmian, potrzebuje unowocześnić swój ulubiony stary przedmiot. Czasami próbujemy polepszyć wygląd starej rzeczy albo też bardziej uatrakcyjnić wnętrze pomieszczenia w którym się znajdujemy. Szukałąm takiej rzeczy, która będzie miałą wielofunkcyjne zastosowanie.. I znalazłam.

Naklejki 3D i jej różne zastosowania

naklejka 3dSzukając czegoś nowego a za razem prostego rozwiązania do urozmaicenia swojego wnętrza, przeszukałam kilka stron internetowych. Znalazłam kilka różnych pomysłów, jednak najbardziej pod wrażeniem byłam jednego z nich. Naklejki 3D. Tak, właśnie naklejka 3D okazała się super pomysłem w różnych dziedzinach. Przykładem mogą być naklejki ścienne. Można nimi udekorować salon, ale też znajdziemy wersje dla dziecinnego pokoju, z czego każdy maluch byłby zadowolony, mając u siebie bajeczną dekoracje z ulubionym motywem. Jeszcze innym fajnym zastosowaniem naklejek są piankowe naklejki 3D na ubranka. Możemy stosować je podobnie jak naszywki. Naklejki są samoprzylepne, nie trzeba ich przeszywać i stanowią fajną dekoracje ubranka co sprawia, że nie są one szare i ponure lecz staja się bardziej atrakcyjniejsze i jedyne w swoim rodzaju. Można je także używać na różnego rodzaju torby, plecaki. Możemy używać je gdzie tylko poniesie nas wyobraźnia. Naklejki można dostać w przeróżnych wzorach i rozmiarach. Ten sposób ich zastosowania najbardziej mnie urzekł i sprawił, że sama zaczęłam myśleć o tym gdzie takie naklejki mogłabym zastosować. Większość z nas ma na pewno w szafie zwykłą białą koszulkę bez żadnego nadruku, którą mógłby udoskonalić takimi naklejkami i sprawić, że miałby swoją indywidualną i wyjątkową rzecz.

Naklejki 3D najbardziej spodobały mi sie w wersji na ubrania. Można je kupić w sklepie z pasmanterią, zaraz obok naszywek przeznaczonych do naszywania do ubrania. Naklejki sprawiają, że nasza rzecz staje się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju i staje sie unikatowym egzemplarzem.