Nasz sklep internetowy z kominkami

kominki

W poszukiwaniu pomysłu na własny biznes, wpadliśmy na koncepcje założenia własnego sklepu internetowego. Długo debatowaliśmy nad asortymentem. Musiało to być coś, na czym się znam ja lub mąż jeśli nie obydwoje.

Kominki – czy to się opłaci?

kominkiOczywiście towar musiał być też chodliwy i sprawdzaliśmy, na co jest popyt. Z kilku rzeczy wybraliśmy kominki i osprzęt do nich. Takim sposobem od dwóch lat prowadzimy z powodzeniem nasz sklep. Mamy na stronie wiele pochlebnych i pozytywnych komentarzy i całe grono zadowolonych klientów. Nawiązaliśmy współpracę z dwoma producentami kominków i kilkoma dostawcami, którzy produkują akcesoria do kominków, a także potrzebny do ich montażu osprzęt. W ofercie posiadamy tradycyjne jak i narożne kominki. Mamy kominki z płaszczem wodnym i te bez, sprzedajemy też różnego rodzaju stojaki z narzędziami pomocniczymi jak haczyk, szufelka, miotełka. Posiadamy też kosze na drewno opałowe: drewniane, wiklinowe, skórzane i ze stali nierdzewnej. Wszystko pod katem wymagającego klienta. Nawet kratki kominkowe mamy w kilkudziesięciu rodzajach ze względu na kształt, kolor i samo wypełnienie krateczki. Pokusiliśmy się swego czasu na dodanie do oferty pieców. Oczywiście chodzi o piece kozy, które są alternatywą dla kominka. Nie ukrywam, ze cieszą się też nie małym powodzeniem. W tym roku chcemy poszerzyć ofertę o parapety a marmuru i konglomeratu.

Mamy dostawców, którzy sprzedają nam obudowy kominkowe z tego materiału, więc idealnie by było mieć takie same parapety. Pilnujemy terminów i dobrej jakości.

Więcej naszego asortymentu można znaleźć na: www.kominki.ratur.com.pl