Niemieckie płyny do prania

 

Tkaniny z jakich są szyte ubrania, nie zawsze się nadają do prania w pralce. Różnego rodzaju marynarki, sukienki, czy kurtki, często muszą być zanoszone do pralni chemicznej, ponieważ nie mogą mieć kontaktu z wodą, ani popularnymi detergentami. Resztę rzeczy, możemy spokojnie prać w proszkach i płynach.

Jakość niemieckiego płynu do rzeczy kolorowych

niemiecki płyn do praniaMateriały wytrzymałe, takie jak bawełna, len, czy poliester, możemy prać w temperaturze nawet sześćdziesięciu stopni bez obawy o ich jakość. Do czyszczenia takich ubrań wystarczy zastosować tradycyjny proszek do białych, lub kolorowych tkanin. W przypadku delikatnych ubrań uszytych z wełny, jedwabiu, czy wiskozy, najlepiej stosować niemiecki płyn do prania. Od dawna wiadomo, że chemia od naszego zachodniego sąsiada jest znacznie lepsza niż nasza polska, dlatego też cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Jest to gęsty, skoncentrowany płyn, którego wystarczy dodać niewielką ilość na pełny bęben prania, aby cieszyć się nieskazitelną czystością ubrań. Opatentowana technologia płynu do prania, pozwala usunąć nawet najcięższe zabrudzenia już w temperaturze trzydziestu stopni. Ciężkich plam z wina, kawy, czy błota, nie musimy wcześniej namaczać, ponieważ płyn bez problemu sobie z nimi poradzi podczas jednego programu prania. Dzięki gęstej konsystencji jest bardzo wydajny, i opakowanie dwu litrowe, starcza nam na miesiąc stosowania w rodzinie czteroosobowej. Niemiecki płyn dostaniemy prawie w każdym sklepie z detergentami, oraz w drogeriach.

Płyn jest bardziej wydajny i delikatniejszy dla tkanin od proszku, który może pozostawiać nieprzyjemny osad na odzieży. W niemieckich płynach możemy wykonywać także pranie ręczne delikatnych swetrów wełnianych, czy jedwabnych bluzek. Ich zapach jest bardzo intensywny i długo się utrzymuje na ubraniach.