Nowa tablica suchościeralna o wymiarach 120×90

 

Niekiedy potrzebna nam jest tablica by coś na niej zapisać. Na pewno używane są one w szkołach podczas zajęć. Są takie, które wymagają pisania po niej kredą, ale są też takie na których można pisać różnymi mazakami. Oczywiście każdy z nich jest zmywalny. Wystarczy użyć właściwej gąbki. Do naszej sali konferencyjnej właśnie kupiono nową tablicę.

Tablica w sali konferencyjnej

tablica suchościeralna 120x90My potrzebowaliśmy tablicy do sali konferencyjnej. Nasz szef zdecydował, że bardzo będzie nam pomocna podczas naszych zebrań. Często robimy burzę mózgów i potrzebujemy cos zapisać, to co wymyślimy. Zapisywanie tego na kartce może być uciążliwe, bo jak zmienimy koncepcje to trzeba pisać od początku. W komputerze też nie za bardzo, gdyż nie wszyscy będą dobrze widzieć. Dlatego dobrym rozwiązaniem okazuje się użycie tablicy, która jest widoczna dla wszystkich i każdy zapis można zetrzeć bez najmniejszych problemów. Taka tablica suchościeralna 120×90 jest dobrą tablicą i myślę, że jest świetnym rozwiązaniem dla nas podczas naszych spotkań. Poza tym szef lubi pisać po takich tablicach. Sam w swoim gabinecie ma taką tablice, ale znacznie mniejszą. Chyba ma ja po to by zapisywać jakieś ważne myśli lub uwagi, albo też informacje. Zawsze zapis można usunąć i napisać coś innego. Po tej tablicy co mamy w konferencyjnej trzeba pisać specjalnymi mazakami, które da się zetrzeć gąbką. Jeśli napisze się po niej zwykłym flamastrem lub innym grubym mazakiem, jak marker to będzie bardzo ciężko cokolwiek usunąć. W zestawie jest tablica, gąbka i mazaki różnego koloru. Na pewno teraz nasze zebrania będą szły lepiej. Każdy będzie mógł zapisać swój pomysł na niej. To może nas tylko zmotywować do tego by jeszcze lepiej pracować i być aktywnym na takich zebraniach.

W naszej sali konferencyjnej postawiono tablicę suchościeralną, która ma nam pomóc podczas naszych zebrań, podczas naszej burzy mózgu. Każdy z nas uważa, że to bardzo dobry pomysł. Każdy teraz włączy się do dyskusji, każdy będzie chciał by jego zapis był tej tablicy. Zawsze po zakończeniu zebrania będzie można z łatwością zmazać napisy.