Nowoczesne sufity napinane od Barrisol

Większość z nas kojarzy sufity podwieszane z nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym zarówno w miejscach publicznych, jak i w domach. Tymczasem prawdziwą nowością, która zdobywa coraz większą popularność i uznanie są sufity podwieszane pozwalające nam stworzyć niepowtarzalny charakter wnętrz, który niejednokrotnie prezentuje się niezwykle futurystycznie.

Czym są sufity napinane

barrisol - sufitJeszcze do niedawna to sufity podwieszane cieszyły się wielkim uznaniem, ale obecnie coraz częściej możemy spotkać je w połączeniu z nowocześniejszymi sufitami napinanymi. Połączenie obu takich sufitów pozwala nam na tworzenie różnych kształtów sufitu sprawiając, że prezentuje się on niesamowicie. Rozwiązania te coraz częściej widuje się w miejscach użyteczności publicznej takich jak kluby czy sale weselne. Sufity napinane możemy spotkać też coraz częściej w szpitalach, a nawet w szkołach ze względu na ich wysokie bezpieczeństwo. Sufity te są odporne zarówno na ogień, jak i na zawilgocenia, a zatem nie sprzyjają rozwijaniu się grzybów i bakterii. Chcąc zainwestować w taki sufit warto wybrać Barrisol – sufit napinany tej marki cieszy się najwyższą jakością na rynku. Warto też zaznaczyć, że sufit napinany możemy zastosować także u siebie w mieszkaniu. Jest on tworzony najczęściej z elastycznej folii, którą w łatwy sposób rozciągamy na naszym suficie.

Do montażu takiego sufitu nie potrzebujemy wynajmować specjalnie ekipy remontowej, co jest ogromnym plusem pozwalającym zaoszczędzić nieco gotówki. Kolejną zaletą jest to, że podczas montażu nic nie pyli, więc nie musimy zabezpieczać naszych rzeczy. Sufity napinane występują w wielu wariantach kolorystycznych i co więcej istnieje także możliwość zamówienia takiego sufitu z nadrukowaną grafiką. Sufity te możemy także łączyć z ledowym podświetleniem tworząc niesamowite efekty wizualne.