Nowy dom, nowy zapach

Niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Jest ono świeżo po remoncie i nadal mam wrażenie, że czuję zapach takiego kurzu i malowanej farby. Kupiłam jeden spray do dużego pokoju, ale mam wrażenie, że on się za bardzo nie sprawdza, ponieważ nadal czuć taki dziwny zapach po remoncie. 

Trwały i ładny zapach do domu

zapachy do domuPodzieliłam się ostatnio z koleżanką moimi spostrzeżeniami na temat zapachu i bardzo dobrze, że to zrobiłam. Okazuje się, że Anka miała ten sam problem u siebie. Też długo szukała jakiegoś trwałego i ładnego zapachu, który wypełni mieszkanie i po wielu próbach w końcu znalazła. Okazuje się, że są specjalne zapachy do domu, które świetnie pozbywają się nieprzyjemnych woni po różnego rodzaju remontach. Oczywiście również postanowiłam je wypróbować. W sklepie stacjonarnym znalazłam próbki i na ich podstawie wybrałam najbardziej pasujący mi zapach. Zależało mi, żeby był to taki odświeżający zapach, a nie duszący. Przy takiej ilości jednak jakie były do wyboru nie trudno było znaleźć ten odpowiadający. Problemem było wybrać jeden z nich, ponieważ spodobały mi się chyba z cztery. Dobrze, że na zakupach byłam z moim obecnym partnerem, ponieważ sama chyba bym się nie zdecydowała na jeden. Jak tylko wróciłam do domu to umieściłam zapach w miejscu troszkę wyżej położonym, zresztą zgodnie z instrukcja, która jest zamieszczona na opakowaniu. Już po kilku minutach poczułam piękny zapach w okolicy, gdzie postawiłam buteleczkę z patyczkami, a po godzinie pachniało już w całym domu. 

Uważam, że świetnie trafiłam. Już nie muszę się męczyć z nieprzyjemnym zapachem, który pozostał po remoncie. Wiem, że po jakimś czasie on sam wywietrzeje, ale po co się męczyć. Zapachy do domu są świetne. Już nie mogę się doczekać, żeby kupić kolejny.