Nowy plac zabaw przy bloku

Jestem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej osiedla, na którym mieszkam już od prawie pięciu lat. Ostatnio w końcu udało zebrać się nam fundusze na nowy plac zabaw na naszym osiedlu. Po starym placu zabaw było bardzo mocno widać, ze są tam sprzęty, które mają już bardzo dużo lat i nie nadają się już do użytku dla dzieci, szczególnie tych małych. Na placu nie było również odpowiedniej ilości ławek dla rodziców.

Nowy plac zabaw jest bardzo nowoczesny

polecany producent drewnianych placów zabawSkontaktowaliśmy się z kilkoma pobliskimi wspólnotami gdzie już wcześniej przeprowadzono renowację placów zabaw i dzięki im rekomendacjom wybraliśmy najlepszego producenta placów zabaw w okolicy. Bardzo cieszę się, że udało nam się znaleźć dobrą firmę. Jak zawsze rekomendacje innych ludzi okazały się najlepsze. Fajnie, że polecany producent drewnianych placów zabaw pomógł dobrać nam najlepsze i najbezpieczniejsze sprzęty do przestrzeni jaką mogliśmy zagospodarować na plac zabaw. Gdybyśmy sami mieli wszystko wybierać na pewno nie udałoby nam się stworzyć tak dobrze dobranego zestawu. Bardzo zależało nam na tym by oprócz sprzętów do zabaw kupiliśmy też kilka wygodnych ławek, by w końcu było też miejsce na odpoczynek dla dzieci i rodziców. Nie zapomnieliśmy oczywiście też o mniejszych dzieciach i zamówiliśmy specjalne huśtawki i sprzęty dla tych najmłodszych dzieci. Starsze dzieci natomiast mogą szaleć np. na trampolinie albo dużych zjeżdżalniach.

Muszę przyznać, że nowy plac zabaw przy naszym osiedlu wygląda bardzo dobrze. Jak tylko przechodzę koło placu widzę na nim bardzo dużo dzieci i ich mam, które je pilnują przy okazji rozmawiając. Jest to naprawdę piękny widok i cieszę się, że udało nam się sprawić, że w końcu plac zabaw stał się bezpieczny dla dzieci i przyjazny dla nich.