Obiady w firmie, czyli jak zrobić to dobrze

Od pewnego czasu w naszej firmie było głośno o tym, że przyjeżdża do nas cała szycha osób, które są bardzo ważne a na co dzień siedzą za granicami naszego kraju. Wiedzieliśmy, że zależy im na odpowiednim funkcjonowaniu firmy i chcieli odwiedzić nas aby sprawdzić nie tylko wydajność, ale również atmosferę. 

Catering w firmie i przerwy kawowe 

catering dla firm toruńMoi przełożeni byli nieco zestresowani, jednak zadowoleni ponieważ nasza firma była przyjazna każdemu. Wiedzieliśmy o co tak naprawdę chodzi i musieliśmy się odpowiednio przygotować do rozmów. Mój przełożony zaprosił nas na rozmowę i pytał się czy znamy jakiś godny polecenia catering dla firm toruń, gdyż trzeba będzie zapewnić odpowiednie wyżywienie dla osób nas wizytujących. Dodatkowo krótko po tym pytaniu otrzymał on wiadomość elektroniczną, że przewidziane są również dla nas różne szkolenia dokształcające nas i wypadłoby przygotować stoły z kawą, herbatą, ciastkami jak również zimnymi przekąskami. Nie mieliśmy pojęcia czego będą dotyczyły szkolenia więc przygotowani musieliśmy być na wszystko. Okazało się, że znalezienie odpowiedniej firmy stanowi wyzwanie, jednak udało się. Od razu mój kierownik zdecydował się zadzwonić aby dowiedzieć się, czy firma sprosta wyzwaniu. Przyjęli od razu zlecenie i wykazali się ogromnym profesjonalizmem. Zadzwonili do nas kolejnego dnia z prośbą o podanie ilości osób – jeśli naturalnie takie są z alergiami pokarmowymi i na jakie produkty mają aby uniknąć gafy.

My sami o tym nie pomyśleliśmy, a okazało się iż jeden z delegatów nie toleruje glutenu i brukselki. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi firmy cateringowej uniknęliśmy wpadki na ogromną skalę. Jedzenie pojawiło się w firmie w umówionym terminie a nasi zagraniczni goście i my byliśmy zachwyceni podanymi produktami.