Odsprzedaję swój funkcjonalny narożnik

Postanowiliśmy sprzedać dom na wsi i przenieść się do miasta. Zawsze chciałam mieszkać w mieście i w końcu udało mi się na to namówić mojego męża. Kupiliśmy trzypokojowe mieszkanie, które dość nam się podoba i dla nas jest wystarczające.

Klienowi od razu spodobał się mój funkcjonalny narożnik

funkcjonalne tanie narożnikiW domu mamy dość dużo mebli, których ze sobą nie zabieramy. Nowi właściciele, którzy kupili od nas dom mają swoje meble i nie chcą tych naszych. Doszłam do wniosku, że skoro wszystko jest w bardzo dobrym stanie to warto to odsprzedać. Na pewno kogoś interesują funkcjonalne tanie narożniki i zainteresuje się naszą ofertą. Mamy w domu trzy takie same narożniki, które postanowiłam wystawić na sprzedaż. Umieściłam ogłoszenie na jednym z portali internetowych i podałam numer do kontaktu. Nasze funkcjonalne tanie narożniki od razu znalazły wielu zainteresowanych, ponieważ przez cały dzień urywały się telefony. Ja zostałam w domu na czas remontu mieszkania i umawiałam się z potencjalnymi klientami na obejrzenie mebli. Pierwszy facet przyjechał z przyczepką. Był zdecydowany na zakup, ale nie wiedziałam, że będzie chciał wszystkie te funkcjonalne tanie narożniki. Od razu zapytał, czy jak kupi wszystkie to dostanie jakąś zniżkę. Taki klient nie trafia się tak często i uznałam, że czemu nie. Nie mamy co zrobić z tymi narożnikami a facet zabierze je od razu. Zeszłam mu nieco z ceny i się dogadaliśmy. Od razu wszystko zapakował. Przyczepka była ogromna i zmieściłby tam jeszcze dwa takie narożniki. Od razu dałam znać mężowi.

W naszym nowym mieszkaniu jest bardzo przyjemnie. Jest ono dużo mniejsze od naszego domu, ale dla naszej dwójki to zdecydowanie wystarcza. Znalazłam nawet pracę w biurze, o której tak bardzo marzyłam. Teraz jestem zadowolona.