Oferuję do biur tani catering

Zająłem się żywnością, ponieważ w naszych czasach to ludzie są zapracowani i nie mają czasu, ażeby się zdrowo odżywiać. Nawet nie jedzą śniadań, które przecież są najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Dowożę jedzenie do firm i dobrze na tym wychodzę.

Ludziom w biurach bardzo smakuje mój catering

catering do biura WarszawaNie raz ludzie zamawiają u mnie catering do biura Warszawa i głównie to tego typu zgłoszeń mam najwięcej. Dobrze się współpracuje z takimi klientami, ponieważ doskonale wiedzą czego oczekują. Z jedną z największych firm w mieście podpisałem stałą umowę na catering do biura Warszawa i codziennie dostarczam im świeże posiłki. Wszystkim bardzo smakują moje potrawy i to dlatego właściciel firmy zaoferował mi stałą współpracę. Dla mnie to bardzo dobre, ponieważ mam stały dochód z tego kontraktu. Ceny mam bardzo atrakcyjne co przyciąga wiele osób. Ludzie są zapracowani i nie mają czasu w domu przyrządzać obiadów. Ja oferuję domowe obiady, ale również można zjeść u mnie bardzo wymyślne potrawy. Umówiłem się z właścicielem firmy, że wykonam dla nich indywidualne menu tygodniowe. Dzięki temu będę dokładnie wiedział jakie potrawy przygotować i wszystko będzie przebiegało bardzo sprawnie. Myślałem, ażeby oferować taki catering do biura Warszawa w całym województwie, ale mam tak dużo zamówień, że musiałbym chyba pięć razy tyle ludzi zatrudnić. Jak nie więcej. Zarabiam bardzo dużo i póki co to mi wystarcza. Kiedy ostatnio dostarczałem catering do biura Warszawa to zagadał mnie jeden pracownik. Robi ślub i pytał o współpracę.

Układa mi się bardzo dobrze. Moje dania są znane w całej Warszawie i wszyscy mnie polecają. Mam same pozytywne opinie i masę zadowolonych klientów. Czego chcieć więcej? Jestem spełnionym i bardzo szczęśliwym człowiekiem.