Ośrodek pomocy i profesjonalne obozy językowe

obozy językowe

Ośrodek pomocy społecznej potrzebował tej pomocy i długo walczyliśmy, żeby namówić prezydenta na dofinansowanie tej sfery. Dzieci, które w naszym ośrodku są potrzebują pomocy w wielu sferach, ale stwierdziła, że warto byłoby im pomóc w tej kwestii.

Profesjonalne obozy językowe w Anglii – czy warto?

obozy językoweTak na prawdę bez znajomości języków są wykluczone na rynku pracy na samym początku. Z innymi osobami pracującymi w ośrodku jednogłośnie stwierdziliśmy, że czas się nad tym zastanowić i przedsięwziąć jakieś kroki w celu ulepszenia tej sytuacji. Najpierw zastanowiliśmy się w jaki sposób najszybciej będzie nauczyć dzieciaki. Zazwyczaj były chętne do próbowania czegoś nowego więc wiedziałam, że nie będę musiała nikogo namawiać. Te dzieci są na prawdę niesamowite, bardzo chętne i pracowite. Niezwykle zdolne, chociaż w siebie często w ogóle nie wierzą. Wymyśliliśmy, że najlepszą formą będą po prostu profesjonalne obozy językowe Anglia. I tak dzieci mają w programie formę wyjazdu i na to jest dofinansowanie, dlaczego więc nie moglibyśmy połączyć takiego wyjazdu z nauką języka angielskiego czy innego języka, dzięki któremu będzie dzieciom łatwiej w przyszłym życiu porozumieć się a przy okazji znaleźć jakąś godziwą pracę. Nie rozumiem kompletnie myślenia, że osoby, które należą do tego typu ośrodków mają być skreślone na samym wstępie., Trzeba je tak przystosować do zżycia, żeby mogły wystartować z innymi na równi, żeby mimo swojej przeszłości nie czuły się gorsze. Myśl.ę, że taki angielski w Anglii rzeczywiście byłby za drogą inicjatywą. I nie chodzi o to, to nie musi być od razu angielski w Londynie, wystarczy, żeby dzieci mogły się systematycznie w ciągu wakacji pouczyć języka. Myślę, że dobrym językiem był także francuski.Ja na przykład umiem francuski. Uczyłam się go na miejscu. Francuski we Francji szedł mi do głowy bardzo szybko jednak okazało się potem, że moje powołanie jest inne.

Udało nam się zdobyć takie dofinansowanie dzięki czemu dzieci mogą pojechać na dwa wyjazdy językowe, wszyscy jesteśmy niesamowicie podekscytowani i zadowoleni z tej inicjatywy,