Otrzymuję dostawę płyt chodnikowych

Dostałem zlecenie ze spółdzielni mieszkaniowej, by położyć nowy chodnik na osiedlu, gdzie wybudowano niedawno nowe bloki. To była dobra fucha i cieszyłem się, że spółdzielnia znowu się do mnie odezwała. Od dawna współpracujemy.

Dostawa z płytami chodnikowymi z betonu była kompletna

płyty chodnikowe betonoweSprawdziłem stan tamtych chodników i doszedłem do wniosku, że są tak zniszczone, że nie nadają się do dalszego użytku. Musiałem zamówić nowe płyty chodnikowe betonowe i w tym celu zadzwoniłem do Zenka. Często z nim współpracuję i wiem, że ma najlepsze i najtańsze płyty chodnikowe betonowe. Złożyłem zamówienie i zadeklarował, że na środę wyślę do mnie kierowcę. Poprosił, ażebym sprawdził zawartość zanim podpiszę odbiór. Zenek zawsze tak działa, ponieważ chce mieć pewność, że zamówione płyty chodnikowe betonowe dotarły we właściwej ilości. Ufałem mu, ale wiedziałem, że jeżeli chodzi o współpracę to wszyscy zachowujemy się w taki sam sposób. W środę już o siódmej rano przyjechał do nas kierowca i dostarczył płyty chodnikowe betonowe, które oczywiście zgodnie z zaleceniami od Zenka osobiście sprawdziłem. Wszystko się zgadzało i podpisałem odbiór. Mogliśmy zabrać się do pracy. Najpierw zerwaliśmy stary chodnik i zamówiliśmy kontener. Nic nie nadaje się do użytku i nie ma sensu poszukiwać pojedynczych płyt, które można wykorzystać. Prezesa spółdzielni o wszystkim poinformowałem, bo chciałem, żeby miał realny pogląd na całą sytuację. Koszty też będą przez to nieco wyższe, niż początkowo zakładaliśmy.

Moi ludzie sprawnie wszystko położyli i teraz jest w tym miejscu idealny chodnik. Mieszkańcy cieszyli się na nasz widok, bo już nie mogli się doczekać, aż wszystko będzie od nowa położone. Rozliczyłem się z prezesem spółdzielni i poleciłem na przyszłość.