Palety do konturowania

Od czasów nastoletnich interesowałam się kosmetykami oraz makijażem. To ja malowałam wszystkie swoje koleżanki oraz siostry na różne imprezy. Gdy okazało się, że nic innego oprócz makijaże mnie tak nie pasjonuje postanowiłam się w tym kierunku kształcić.

Co do konturowania twarzy?

profesjonalna paleta do konturowania twarzyNajpierw przyjmowałam swoje klientki w domu. Wykonywałam różne makijaże. Okolicznościowe, ślubne, imprezowe. Jednak moja działalność się tak szybko rozwijała, że szybko musiałam znaleźć lokal, aby tam otworzyć swój własny gabinet. Miałam coraz więcej kosmetyków, przyborów, które musiałam prawidłowo przechowywać. Oprócz tego cały czas chodziłam na szkolenia i zdobywałam nową wiedzę na temat sztuki makijażu. W ostatnich latach bardzo modne stało się konturowanie twarzy. Metoda ta pozwala uwydatnić nasze atuty i zakamuflować niedoskonałości. Modelowanie twarzy wymaga specjalnych kosmetyków oraz wiedzy. Efekty, jakie można otrzymać są wprost oszałamiające. Jednak aby efekt był faktycznie doskonały niezbędna jest profesjonalna paleta do konturowania twarzy. Paleta taka ma różne odcienie, które dostosować możemy do każdego typu urody. Oprócz tego paleta wykonana jest z najlepszych jakościowo produktów kosmetycznych, dzięki czemu makijażystka wykonująca make-up ma pewność, że makijaż będzie trwały i wytrzyma bardzo długie i intensywne godziny. Profesjonalne palety do konturowania to również wygoda dla każdej osoby malującej. Na jednej palecie ma wszystkie potrzebne cienie, którymi nadaje kształt twarzy. Aktualnie nie ma lepszego sposobu na uwydatnienie kobiecego piękna.

Ja w swoim gabinecie kosmetyczny używam jedynie sprawdzonych produktów kosmetycznych. To przede wszystkim od nich zależy trwałość makijażu, jaki wykonamy. Odpowiednie produkty oraz doświadczenie pozwalają na uzyskanie doskonałych i olśniewających makijaży.