Panele dekoracyjne w mojej restauracji

Od niedawna działam w branży gastronomicznej. Postanowiłam zeszłego lata otworzyć swoją własną restaurację. Co prawda nie jest ona aż tak duża, ale za to jest bardzo przytulna. Z czasem klienci będą czuli się u mnie jak w domu. Co pewien czas przeprowadzam drobne remonty sali w restauracji. Wszystko to po to aby resturacja nabrała jeszcze bardziej przytulnego wyglądu.

Panele na ścianie w restauracji

panele dekoracyjneOstatnio dokonałam zmian w mojej restauracji. Na ścianach położyłam panele. Wykonane są one z drewna. Każdy z tych paneli ma nieco inny wzór i kolor. Jedne są trochę ciemnejsze, a inne jaśniejsze. Dzięki takiemu wymieszaniu te panele w całości bardzo dobrze wyglądają. Co prawda nie położyłam ich na całej ścianie. Chciałam zachować jakiś kontrast. I z całą pewnością jest tutaj jasny kolor ściany. Panele dekoracyjne są umieszczone tak w połowie ściany. Dzięki temu nad nią mogę powiesić jakieś obrazy. Jak na razie w sali mam drewniane meble. Ale z czasem wymienię krzesła na kanapy, czy wygodne fotele, a o stołach to jeszcze nie myślałam. Jeszcze mam czas. Ważne, że już ściany są dobrze wyremontowane. Mogłam oczywiście wybrać inne panele, ale te mi się spodobały najbardziej ze wszystkich. W dodatku nie chciałam mieć takich samych paneli dekoracyjnych jak inni. Wolę się pod tym względem wyróżniać. Nie miałam większego problemu z zakupem tych paneli. Raczej trudniej było mi wybrać ich kolor. Ale to już taki mały, nieistotny szczegół. Położenie tych drewnianych paneli zajęło bardzo mało czasu. Prace szły szybko i bez problemów. Wystarczyło jedno popołudnie by cała sala została wyłożona tymi panelami. Po ich założeniu nie musiałam też zbytnio sprzątać.

Każdy kto ma restaurację chce aby jego klienci czuli się w niej dobrze. Ja cały czas dążę do tego, by moja restauracja wyglądała bardzo przytulnie. W tym celu przeprowadzam co jakiś czas drobne zmiany. Ostatnio moją taką zmianą było wyłożenie połowy ścian panelami dekoracyjnymi. Przedstawiały one drewno, a każda panela miała inny wzór i inną tonacje zabarwienia.