Plastikowe pojemniki a praca w fabryce

pojemnik plastikowy

Zacznę od tego, że obecnie pracuję w fabryce, która produkuje wózki magazynowe. W tej fabryce pracuję stosunkowo od niedawna, ponieważ pracuję tam raptem od czterech miesięcy. Wcześniej również pracowałem w fabrykach.

Pojemniki plastikowe jako element produkcji

pojemnik plastikowyPo studiach pracowałem w znajdującej się w moim mieście fabryce, która produkuje pojemniki plastikowe. Niestety tak się stało, że właściciel tej fabryki miał poważne problemy finansowe, wskutek czego musiał fabrykę zamknąć i wszyscy, którzy tam pracowali, w tym ja niestety pracę stracili. Po utracie tej pracy na szczęście dość szybko znalazłem pracę w miejscowej fabryce, która produkuje krzesła, zwłaszcza krzesła warsztatowe. W owym okresie fabryka zaczęła się rozrastać i zaczęła produkować krzesła werek, każdy myślał że może być tylko lepiej, jednakże ówczesny właściciel miał jakieś problemy i postanowił fabrykę sprzedać. Nowy właściciel postanowił wymienić wszystkich pracowników, wskutek czego niestety straciłem pracę. Trochę się podłamałem, ale na szczęście dość szybko udało mi się znaleźć pracę we wspomnianej fabryce wózków magazynowych. Na razie dobrze mi się w tej fabryce pracuje. Mamy dużo zamówień. Najwięcej zamówień nasza fabryka ma na wózki platformowe, wskutek czego tych wózków produkujemy najwięcej. W dużej ilości ta nasza fabryka produkuje również wózki osiatkowane, na które też jest całkiem sporo zamówień złożonych, W ostatnim czasie mało produkowane są przez nas wózki transportowe, ale szef mówi, że jeszcze nastanie czas, że różne firmy będą więcej tych wózków zamawiać. Powiem wam szczerze, że pracuje mi się, jak wspomniałem na razie dobrze, ale ja nauczony doświadczeniem boję się bardzo tego, co będzie.

Każdego dnia mam obawy, że okaże się, że fabrykę zamykają, jednakże mam nadzieję, że tym razem w tej fabryce będę mógł pracować długie, długie lata.

Zobacz także https://inter-technik.pl