Podpisałam umowę z polecanym kamerzystą

Jako dyrektorka pracuję w szkole już szósty rok. Nawet ie wiem kiedy ten czas zleciał. Właśnie jestem w trakcie przygotowywania do kolejnej studniówki. Do tej pory organizacją studniówek zajmowała się pani Agata ale jest obecnie na zwolnieniu lekarskim bo jest w trzecim miesiącu ciąży. Postanowiłam zając się wszystkim sama bo wiem już jak takie imprezy powinny wyglądać. W poprzednich latach pani Agata ze mną wszystko konsultowała więc wiem tez z jakimi osobami i firmami pani Agata współpracowała.

Zatrudniłam polecanego kamerzystę

polecany kamerzysta w ŁodziPolecany kamerzysta w Łodzi, z którym do tej pory współpracowaliśmy wyjechał jak się okazało za granicę i niestety nie będzie mógł z nami pracować. Musiałam znaleźć inna osobę, która zna się na swojej pracy. Film ze studniówki zawsze był chwalony przez naszych uczniów i ich rodziców. Chciałabym, żeby w tym roku było podobnie. Nie mam żadnego znajomego, który działa w tej branży. Postanowiłam skorzystać z porad ludzi, którzy w internecie zamieszają swoje opinie o poszczególnych kamerzystach. Polecany kamerzysta w Łodzi, z którym chciałam podpisać umowę miał wolny termin o którym myślałam. Zgodził się za dosyć niskie pieniądze podpisać z nami umowę. Jak się okazało kamerzysta kiedyś chodził do naszego liceum. Ma z nim miłe wspomnienia i chętnie podejmie ze mną umowę. Bardzo ucieszyłam się, że tak szybko udało mi się znaleźć dobrego fachowca.

Dogadaliśmy wszystkie warunki finansowe a także godzinowe. Wiem już jak będzie wyglądał film. Pokazywał mi swoje poprzednie prace. Mam nadzieje, ze uczniowie będą zadowoleni a studniówka jak w poprzednich latach będzie udana. To bardzo ważna impreza dla uczniów. Zdają sobie sprawę, że już niedługo wyjdą ze szkoły i zaczną nowy etap w swoim życiu. Bardzo się cieszę, jak dowiaduję się że nasi uczniowie osiągają sukcesy i radzą sobie w życiu.