Polecane krakowskie firmy do odbioru gruzu

 

Gdy dostałam nową pracę w Krakowie, nie byłam pewna czy sobie poradzę. Nie pracowałam nigdy jako sekretarka, ale potrafiłam robić wiele rzeczy biurowych i dodatkowo nawiązywałam doskonałe relacje z ludźmi. W tym wypadku mieli to być kontrahenci naszej firmy budowlanej.

Budowlanka – wyburzanie, wywożenie i odbieranie gruzu

polecany odbiór gruzu z krakowaJednym z pierwszych zadań dla mnie, było znalezienie firmy, która odbierałaby gruz po naszych rozbiórkach. Z wiadomego powodu, nie szukałam już firm, które zajmują się wyburzaniem i wywozem gruzu, chociaż i z takimi rozmawiałam, gdy nie posiadałam wcześniej takiej informacji. Mój szef wytłumaczył mi ile gruzu średnio na tydzień „produkujemy” i jaki jest teren działania naszej firmy. Zależało mi niekoniecznie na firmie najtańszej, zależało mi na dobrej firmie; polecanej. Chciałam mieć pewność, tym bardziej, że od tej współpracy zależała moja przyszłość zawodowa. Poszukałam najpierw w Internecie – polecany odbiór gruzu z krakowa, a potem postanowiłam jeszcze zasięgnąć języka. Miałam koleżankę, która również pracowała w budowlance i chciałam zapytać kto im wywozi gruz. Najlepsze firmy są polecane i to jest najcenniejsza rekomendacja. Okazało się, że w Krakowie jest parę takich, które odbierają i wywożą gruz, niektóre z nich mają całkiem niezłe oferty, ale trzeba już z nimi rozmawiać indywidualnie. Przedstawiłam wyniki szefowi. To on musiał podjąć ostateczną decyzję współpracy. Tym bardziej, że rozwijaliśmy się i odpadów budowlanych przybywało co miesiąc, tak samo jak maszyn i ludzi w naszej firmie. To mnie cieszyło.

Po tygodniu, gdy umowa z jedną z krakowskich firm została podpisana, mój szef zaproponował mi stałą współpracę. Powiedział, że dokonałam fachowej selekcji produktu, sprawdziłam co najważniejsze, dbając o interesy firmy. Byłam z siebie naprawdę dumna!