Polecane laptopy do 3000 złotych

 

Przez całe życie korzystałem z komputerów taty, który zawsze kiedy dostawał nowy sprzęt do pracy starszy egzemplarz wykupował i dawał mi do używania. Z tego powodu miałem zawsze komputery z dobrej firmy, ale jednak używane, chociaż do obsługi arkuszy kalkulacyjnych i programów tekstowych oraz surfowania po Internecie w zupełności mi wystarczały.

Komputery dla studentów do 3000 złotych

komp za 3000Idąc na studia nie mogłem jednak wziąć mojego laptopa, ponieważ w domu musiał zostać jakiś komputer do użytkowania przez mojego brata i siostrę, dlatego po raz pierwszy w życiu musiałem kupić sobie własnego laptopa. Stwierdziłem, że komp za 3000 złotych w zupełności powinien mi wystarczyć, ponieważ nie jestem pasjonatem jakichś skomplikowanych gier, a nowe komputery mają już na tyle dobre parametry, że gry którymi ewentualnie mógłbym się zainteresować powinny na nim bez problemu pójść. Ważne dla mnie było jednak to, żeby był to laptop z dobrą baterią i dyskiem SSD, ponieważ zawsze marzyłem o komputerze, który długo wytrzyma bez ładowania oraz który będzie się szybko włączał, czego brakowało mi w moich dotychczasowych laptopach. Idąc do jednego z najpopularniejszych sklepów ze sprzętem elektronicznym miałem już upatrzony model, a po krótkiej rozmowie ze sprzedawcą nabrałem tylko dodatkowego przekonania, że mój wstępny wybór był słuszny. Postawiłem na znanego mi producenta, którego komputery znałem z doświadczenia i które nigdy mnie nie zawiodły.

Po dwóch latach od dokonanego zakupu muszę przyznać, że laptop spełnił wszystkie moje oczekiwania, a bateria okazała się nawet bardziej wytrzymała niż tego oczekiwałem. Komputer ma dużo pamięci, szybki procesor i całkiem niezłą kartę graficzną, dlatego bez problemów mogę na nim wykonywać wszystkie projekty na różne zajęcia.