Popularne rowery Romet

W czasach globalizacji i olbrzymiej konkurencji mało która polska firma jest w stanie wybić się na tyle, żeby osiągnąć pozycję lidera nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach Europy i Świata. Międzynarodowe koncerny mają wiele do zaoferowania, ale nasze rodzime przedsiębiorstwa wcale nie mają się czego wstydzić i są w stanie nawiązać z nimi równorzędną walkę.

Kultowe rowery z serii Rambler

Romet Rambler R6.1Pomimo, że większość Polaków kojarzy duże firmy takie jak Romet to nie każdy wie, że są to nasze krajowe przedsiębiorstwa. Ich międzynarodowy zasięg i duża rozpoznawalność sprawia, że wiele osób z automatu uznaje je za firmy zagraniczne. Wspomniany Romet jest jednak polską firmą od wielu lat bardzo docenianą na europejskich i światowych rynkach, a niektóre modele rowerów przez nią produkowane, jak chociażby Romet Rambler R6.1 zyskały status niemal kultowych. Rowery z serii Rambler od wielu lat należą do najczęściej kupowanych rowerów górskich w Polsce, a model R6.1 osiąga szczególnie dobre wyniki, dzięki przystępnej cenie i bardzo solidnym komponentom zastosowanym do jego produkcji, w szczególności wysokiej jakości przerzutki i hamulce zapewniające dużą przyjemność z jazdy. W serii Rambler zastosowano także amortyzator na przednim kole, dzięki czemu komfort jazdy uległ zdecydowanej poprawie. Producent zadbał też o to, żeby rower był dostępny kilku rozmiarach ramy, dzięki czemu może być dedykowany większej liczbie potencjalnych odbiorców.

Jakość produktów nie jest zależna od tego, skąd wywodzi się dane przedsiębiorstwo, a polskie firmy z pewnością nie mają czego się wstydzić w tym zakresie. Nasze krajowe firmy produkujące rowery cieszą się uznaniem odbiorców na całym świecie, dlatego jako Polacy mamy wiele szczęścia, że mamy tak dobry dostęp do rowerów o świetnym stosunku ceny do jakości.