Popularne ubrania streetwearowe

Od wielu miesięcy z dużym zaangażowaniem przeglądam wszelkiego rodzaju strony specjalizujące się w tematyce odzieżowej. To właśnie z nich czerpię codzienną inspirację do wymyślania kolejnych stylizacji. Co więcej, cały czas trzymam rękę na pulsie i jako stylistka dobrze wiem, co aktualnie jest na czasie i podoba się innym osobom. Ostatni krzyk mody to znana odzież Stussy, która podbiła serca nie tylko młodzieży.

Sportowy styl w eleganckim wydaniu

znana odzież StussyPrzez wiele lat broniłam się przed ulicznym stylem. Uważałam,że w modzie należy postawić wyraźną granicę pomiędzy eleganckimi, wyszukanymi stylizacjami,a zwyczajnymi strojami o niezbyt wyszukanym kroju, które są do siebie podobne. Do tego,co tu dużo mówić; moda uliczna przez długi okres czasu miała niezwykle negatywną konotacje. Bluzę z kapturem wszyscy kojarzyli ze źle wychowanymi młodymi ludźmi, którzy są prowodyrami kolejnym bójek na osiedlu. Żaden szanujący się projektant nie chciał mieć z tym gatunkiem mody nic wspólnego. Nie od dziś wiadomo,że wizerunek jest niezwykle ważny, więc szkoda było ryzykować. Jednak rosnące zainteresowanie tego typu produktami doprowadziło do pewnego przełamania. Jednymi z pierwszych, którzy dostrzegli pewną niszę na rynku byli-jak to zwykle bywa- producenci amerykańscy. Znana odzież Stussy podbiła serca nie tylko zbuntowanych nastolatków, ale i ludzi w średnim wieku. W końcu wszyscy otworzyliśmy oczy i zwróciliśmy swoją uwagę na owe ubrania.

Wprawdzie „lepiej późno, niż wcale”, ale żałuję że wcześniej nie zwracałam baczniejszej uwagi, na to co dzieje się na tak obecnie rozpowszechnianych blogach o tematyce odzieżowej. W tamtejszych kręgach od dłuższego czasu pisało się, że wielkimi krokami nadchodzi czas streerwearu. Jak się okazało mieli racje.