Porządek i najtańsze koperty bąbelkowe

koperty bąbelkowe

Jestem osobą, która bardzo lubi porządek wokół siebie. I nie znoszę bałaganiarzy. W moim domu zawsze jest porządek i staram się uczyć tego moje dzieci. Zawsze staram się wykorzystywać wszystkie rzeczy.

Koperty bąbelkowe na drobne rzeczy

koperty bąbelkoweJeśli z czegoś nie zamierzam korzystać to sprawdzam, czy mogę komuś to oddać na przykład wózek po córce oddałam za darmo innej rodzinie, która mieszkała dwie ulice dalej i nie była zbyt zamożna. Warto sobie przecież pomagać.W moich szafkach i na półkach zawsze jest poukładane. Staram się też wykorzystywać takie rzeczy jak opakowania kartonowe, do których mogę wrzucić niepotrzebne rzeczy i wynieść do garażu, piwnicy, czy strychu. Albo też obklejam kolorowym papierem kartony i ustawiam je w pokoju dziecięcym i przeznaczone są na zabawki. Jeśli nie mam na to czasu to kupuję kolorowe kartony fasonowe, składam je i gotowe, można w nich przechowywać różne rzeczy. Porządek mam również w papierach, trzymam je w segregatorach, a ważne książeczki jak czekowa, paszport, lekarska zabezpieczam folią, wykorzystując tutaj woreczki strunowe albo najtańsze koperty bąbelkowe. Może to lekka przesada, ale kiedyś już raz zalałam swój paszport, doszło do tego przez to, że na biurku postawiłam szklankę wody i chciałam coś zobaczyć w szufladzie, gdzie akurat na wierzchu leżał paszport, niechcący trąciłam szklanką i woda wylała się do szuflady, zalewając cały paszport.

Także nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Raz na dwa tygodnie robimy generalne porządki w domu, wtedy zaangażowana jest cała rodzina, na co dzień to ja sprzątam.

Sprawdź to http://pakowacz.eu