Porządne sprzątanie firm

Mama od wielu lat powtarzała, żebym w końcu zdecydowała się na jakieś zajęcie na stałe. Zawsze tak bujałam się od jednej pracy do drugiej, nie miałam żadnego stałego miejsca. Biedna mama, traciła już nadzieję, że zajmę się czymś konstruktywnym. No ale jednak na to potrzeba było czasu i musiałam sprawdzić się w różnych zawodach, by podjąć decyzję.

Nasza sprzątająca firma z Wrocławia

sprzątanie firm we WrocławiuKtóregoś dnia przyszła do mnie koleżanka i powiedziała, że ma super pomysł na przyszłość. Było to sprzątanie firm we Wrocławiu i założenie swojej firmy. Powiedziałam jej, że chyba zwariowała, że to dużo załatwiania i w ogóle, żeby otworzyć coś swojego. Jednak ona była uparta i tak dałam jej się namówić. Zostałam współwłaścicielką firmy. Nie miałam pojęcia, że aż tyle osób będzie chciało korzystać z naszych usług. Zarejestrowałyśmy działalność,wymyśliłyśmy nazwę firmy, kupiłyśmy niezbędne przedmioty do sprzątania i podałyśmy numer telefonu w ogłoszeniu w gazecie. Następnego dnia po opublikowaniu, miałyśmy tyle telefon, że byłyśmy w szoku. Wiele firm, gdy usłyszało, że myjemy też okna było bardzo zadowolonych i od razu chcieli podpisywać z nami umowy na dłużej po tygodniu próbnym. Wszystko zaczęło nam się szybko rozwijać i jak na początku byłyśmy tylko we dwie, tak już po miesiącu wzięłyśmy do pracy jeszcze jedną koleżankę, a ona swoją znajomą. Później już nawet zgłaszali się do nas obcy ludzie o pracę. Sprzątałyśmy wszystko bardzo dokładnie, ponieważ nasza wizytówka to dobre opinie pracodawców.

Czułam się jak ryba w wodzie,kiedy mogłam prowadzić własną firmę. Na początku nie byłam do tego przekonana, jednak dobrze zrobiłam. Lubię sprzątać, a jeżeli jeszcze może stać się to moim źródłem zarobku, to czemu nie. Ludzie, próbujcie się realizować zawsze, gdy macie jakieś pomysły, najwyżej nie wyjdzie.