Poszukiwania ciekawych imprez tematycznych

Karnawał trwał w najlepsze. Co piątek, wychodziliśmy z mężem na imprezy w naszej okolicy. W tym tygodniu zamarzyła nam się jakaś impreza tematyczna. Mieliśmy już dość zwyczajnych imprez karnawałowych organizowanych we wszystkich klubach „na jedno kopyto”. Musieliśmy więc znaleźć jakąś odpowiednią dla nas imprezę, która spełni nasze oczekiwania.

Gdzie w dolnośląskim odbywają się imprezy tematyczne?

imprezy tematyczne DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniej imprezy rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: imprezy tematyczne Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć jeden klub w naszej okolicy, gdzie co tydzień odbywały się imprezy tematyczne. W tym tygodniu uczestnicy imprezy mieli się bawić w rytmie muzyki z lat osiemdziesiątych. Za tydzień była przewidziana zabawa w stylu filmowym, a za dwa na wielkie zakończenie karnawału mieliśmy się bawić w stylu wielkiego karnawału z Rio de Janerio. Wiele osób zachwalało to miejsce i świetna organizację tego typu imprez tematycznych. Uznaliśmy z mężem, że wyskoczymy tam w tym tygodniu i zobaczymy czy impreza jest rzeczywiście tak świetna, jak ją zapowiadają. Jak się już wkrótce okazało to był świetny wybór. Wejściówka za wstęp nie była droga, a w jej cenie dostaliśmy jeszcze darmowego drinka. Na wejściu obowiązywała selekcja. Wpuszczano tylko osoby w odpowiednich strojach zgodnych z tematyką.

Dzięki temu na imprezie tematycznej panował wspaniały klimat i rzeczywiście można się było poczuć tak jakby świat się cofnął w czasie. Muzyka była świetna. Sala taneczna duża i przestronna, a przede wszystkim klimatyzowana. Nawet ceny w barze były akceptowalne. Bardzo nam się spodobało to miejsce i sposób organizacji imprez tematycznych, dlatego udaliśmy się tam również w pozostałe weekendy karnawału.