Pralki do tapicerki w Jeleniej Górze

Od wielu lat prowadzę bardzo dużą rodzinną firmę. Działam w tej samej branży od około dwudziestu siedmiu lat, a sama firma istnieje już około osiemdziesięciu pięciu lat. Za czasów mojej kadencji wprowadziłam przede wszystkim bardzo dużo usprawnień. Moja firma ma wieloletnie tradycje i dlatego jest tak ceniona przez klientów.

Jakie pranie najlepiej wpływa na tapicerkę w Jeleniej Górze?

pranie tapicerki jelenia góraZajmujemy się od lat szeroko rozumianym pojęciem prania. Na początku była to mała pralnia, która pełniła usługi w jednym z wielkich miast, potem firma rozrosła się do międzynarodowej potęgi. Co ja zmieniłam w naszej rodzinnej firmie na przestrzeni lat? Na początek należy wspomnieć, że otrzymałam moją firmę od mojego dziadka. Wprowadziłam przede wszystkim pranie tapicerki jako nowość w naszej firmie. Nazwałam nową opcję – pranie tapicerki jelenia góra. Jelenia Góra to oczywiście miejscowość, w której znajduje się nasze firma. Co innowacyjne poza praniem, które można było zrobić w naszym zakładzie proponowaliśmy także usługę z dojazdem do domu. Praniu można było poddać każdą możliwą tapicerkę. Na przykład tapicerkę samochodową, albo tą która znajduje się w naszym domu, czyli meblarską. Było to bardzo duże udogodnienie, ponieważ nie trzeba było już przywozić do naszego zakładu bardzo ciężkich mebli, ani też przyjeżdżać wieloma samochodami, co w przypadku firm, które mają bardziej rozbudowaną flotę było bardzo dużym ułatwieniem. Co ważne, można było wybrać środek do czyszczenia tapicerki według własnego uznania.

Dobór odpowiedniego środka odbywał się zawsze w asyście naszego specjalisty, który zawsze doradzał, co będzie odpowiednie w danym przypadku. Dobierał specjalne środki piorące do rodzaju plany, z którą nasz klient miał problem. Opcja była bezpłatna.