Rajstopy hitem wiosny i lata

 

Pora sprawdzić, co słychać w nowych trendach. Zbliża się wiosna a wraz z nią projektanci światowi przygotowali nowe kolekcje i propozycje wzorów, kolorów i krojów. Hitem tej wiosny i lata mają być rajstopy, które stają się głównym elementem całej kreacji. Dominować będą wzory i kolory. Nogi mają się wyróżniać na różne sposoby.

Rajstopy zdominowały nowy sezon w modzie

producent rajstopZbliża się wiosna i z tej okazji najważniejsi światowi projektanci przygotowali dla nas propozycje trendów, które będą dominować na półkach sklepów odzieżowych. Dużym zaskoczeniem jest istotna rola rajstop w całym wizerunku wiosenno- letniej kobiety. Jak informuje znany producent rajstop na wiosnę ma nastąpić prawdziwy boom w sprzedaży zdobionych różnorodnymi wzorami rajstop. Dominującym motywem w nowych kolekcjach mają być kwiaty. Nie jest to może zbyt dużym zaskoczeniem, bo kwiaty przewijają się w modzie cały czas. Wracamy jednak do lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, czyli wzory kwiatowe mają być duże, wyraziste i kolorowe. Również na rajstopach, na których ma dominować motyw roślinny. W momencie, kiedy to nogi stają się najważniejszym punktem, na którym opiera się cały strój, pozostałe elementy garderoby są bardziej stonowane. Okazuje się jednak, że niekoniecznie w takim stopniu, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Zanosi się więc na to, że najnowsze kolekcje mogą zahaczać o kicz, jednak każdy może z propozycji sklepowych stworzyć kreację, która idealnie wpasuje się w jego gust.

W modzie nic nigdy nie jest z góry narzucone. Jednak są nam sugerowane pewne trendy, dominujące w sklepach przez dany sezon. Tegoroczna wiosna i lato mają stać pod znakiem rajstop, kwiatów i koloru. Głównym elementem stroju, który się najbardziej będziemy eksponować, są teraz nogi.