Ramki na zdjęcia dla babci

 

Zbliżały się dziewięćdziesiąte urodziny mojej babci. Początkowo nie miałam za bardzo pomysłu na to co mogłabym dać jej w prezencie. Wiedziałam, że upiekę dla niej jej ulubione ciasto jakim jest szarlotka ale chciałam dać jej też coś materialnego, co będzie jej o mnie przypominało. W końcu wpadłam na całkiem fajny pomysł.

Wybrałam ramki Lene Bjerre

ramki na zdjęcia lene bjerreKupiłam babci zestaw kilku ramek i wsadziłam w nie moje wspólne zdjęcia z babcią. Chciałam by mój prezent dla niej miał trochę większe znaczenie niż te materialne. Kiedy wybierałam zdjęcia do wywołania naprawdę się wzruszyłam wspominając wszystkie szczęśliwe sytuacje i chwile spędzone z babcią. Oczywiście zależało mi też na tym by wybrane przeze mnie ramki były ładne i pasowały do bardzo stylowo urządzonego domu babci. Zdecydowałam się na zakupy w internetowym sklepie firmy Lene Bjerre, bo uważam, że jest to świetny sklep z naprawdę dobrymi i ciekawymi dodatkami do domu. Nie raz kupowałam już ramki na zdjęcia Lene Bjerre i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Podoba mi się w nich też to, że mają one tak bardzo ciekawy i nietypowy dizajn. Uważam, że zwykłe drewniane ramki na zdjęcia czy obrazki też mają swój urok, jednakże takie typ ramek można znaleźć wszędzie. Właściwie w każdym większym sklepie. Dlatego też kiedy wybierałam prezent dla mojej babci wybrałam zestaw ramek właśnie z tej firmy, bo miał to być wyjątkowy i stylowy urodzinowy prezent.

Babcia była zachwycona prezentem ode mnie. Było to po niej widać, bo bardzo się wzruszyła i się popłakała. Nie ukrywam, że ja tez uroniłam kilka łez. Cieszę się, że babcia może się pochwalić tak dobrym zdrowiem i świętowałyśmy już jej dziewięćdziesiąte urodziny. Mam nadzieję, że jej kolejne urodziny będą tak samo udane jak te w tym roku.