Realizacja zawodowa jako klucz do sukcesu czyli biura rachunkowe

biura rachunkowe

Mam 30 lat. Z wykształcenia jestem muzykiem. Kształciłam się, aby podjąć pracę w szkole. Miałam swoje ideały, podobało mi się to. Jednak zapał do pracy bardzo szybko mi minął.

Biura rachunkowe w Bydgoszczy to mój biznes

biura rachunkowePrzepracowałam w jednym z gimnazjów dokładnie 4 lata. I już wiedziałam, że nie jest to praca, w której zdołam spędzić resztę życia. Zrozumiałam, że do pracy z dziećmi niezbędna jest anielska wręcz cierpliwość i ogromne pokłady energii. Niestety moje miasto, Bydgoszcz, niewiele miało mi do zaoferowania. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zapisałam się na dodatkowe kursy, skończyłam studium i od niespełna roku jestem szczęśliwą, realizującą swoje pasje kobietą na stanowisku księgowej . Początkowo nieco się obawiałam. Otworzyłam własne biuro rachunkowe (od początku zakładałam, że rozpocznę własną działalność). Nie było mnie stać na nic wielkiego, ani okazałego, jednak praca okazała się bardzo rozwojowa. Udało mi się rozpocząć współpracę z wieloma klientami, dzięki czemu zarobki szybko rosły. Niebawem zatrudniłam kilka młodych osób, gdyż zależało mi na tym, aby dać szansę tym, którzy nie mają jeszcze doświadczenia.. Obecne w moim mieście mam już dwa malutkie biura rachunkowe w Bydgoszczy usytuowane w odległych od siebie punktach. Być może nie posiadam przynoszącego ogromne zyski przedsiębiorstwa, jednak wiem, że na wszystko, co posiadam zapracowałam ciężko i sumiennie.

Prężnie się rozwijam i każdemu, kto szuka pomysłu na siebie chcę przypomnieć, że nigdy nie jest za późno, aby podjąć w swoim życiu zdecydowane kroki i odszukać własną drogę do sukcesu.