Sklep między jeziorami z silnikiem elektrycznym do łodzi

silnik elektryczny do łodzi

Dwa lata temu kupiłem przepiękny dom, świetnie położony między trzema jeziorami. Fantastycznie mi się tam mieszkało i nad woda spędzałem niemal każdą wolną chwilę.

Silnik elektryczny do łodzi na początek sprzedaży

silnik elektryczny do łodziZaprzyjaźniłem się z lokalnymi wędkarzami i sam pokochałem wędkarstwo. Siedząc kiedyś w chłopakami przy piwie rozmowa zeszła po raz setny na ryby a raczej na wędki, sieci i inne tego typu rzeczy. Z rozgoryczeniem zauważyliśmy, że nigdzie w pobliżu nie ma sklepu wędkarskiego a najbliższy sklep z silnikami jest w ogóle ponad osiemdziesiąt kilometrów stąd. Rozmyślając później o tej rozmowie postanowiłem, że spróbuje otworzyć swój sklep ze sprzętem do łodzi motorowych i ze sprzętem wędkarskim. Na początku w swoim sklepie miałem tylko jeden silnik elektryczny do łodzi motorowych. To był taki najtańszy, najpowszechniejszy model. Bałem się, że silniki mogą się kiepsko sprzedawać. Oprócz tego miałem bardzo szeroki asortyment wędkarski, co do niego byłem pewien, że znajdzie się dużo kupców. Oprócz tego miałem jeszcze trochę sprzęty elektronicznego, z czego dobrze sprzedawał się tylko baofeng. Na koniec dodałem trochę sprzętu dla pasjonatów nurkowania. W sumie wyszedł z tego taki misz-masz ale jakoś się sprawdzał. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów miałem osiem jezior (w tym niemal przy samym sklepie) i ani jednej konkurencji.

Nawet silniki elektryczne do łodzi sprzedawały się dobrze. Z czasem bardzo poszerzyłem asortyment. W tej chwili planuję otworzyć drugi sklep tego typu w innej miejscowości.