Spacerówki firmy Bebetto

Wybór właściwego wózka to ważna decyzja, bo będzie on nam i dziecku służył przez parę lat. Możemy od razu zakupić komplet 2w1, lub 3w1, w skład którego wejdzie gondola, spacerówka i fotelik samochodowy, albo kupować potrzebne elementy w momencie jak będą niezbędne.

Gdzie kupić spacerówkę Holland?

bebetto holland spacerówkaWózki rodzice najczęściej kupują w sklepach z artykułami dla dzieci, w sieci, albo kupują używane od znajomych. Zakup pełnego zestawu to spory wydatek na jeden raz, dlatego spora część klientów, kupuje oddzielnie gondole i spacerówkę. Jest wiele firm na rynku, które sprzedają wózki, ale jest jedna godna szczególnej uwagi, tym bardziej jeżeli nasze dziecko ma około roczku i już samodzielnie siedzi. Jest to Bebetto Holland spacerówka, która jest bestsellerem dwa tysiące osiemnastego roku. To elegancki wózek, z wygodnym siedziskiem i praktycznymi dodatkami dla rodziców. W skład spacerówki wchodzi lekki, aluminiowy stelaż, siedzisko spacerowe, torba wieszana na poręczy do prowadzenia wózka i uchwyt na kubek. Dodatkowo w komplecie dostaniemy oryginalną folię przeciwdeszczową zakładaną na cały wózek i moskitierę, która ochroni maluszka przed wszelkimi owadami. Wózek Bebetto posiada mocne hamulce, blokadę przednich kół, która ułatwia jazdę na wprost po prostym terenie, oraz praktyczną torbę nad kołami, do której z powodzeniem możemy schować zakupy, lub rzeczy maluszka. Duża, rozkładana budka doskonale ochroni dziecko przed deszczem i promieniami słonecznymi, gdyż po rozłożeniu sięga niemalże do nóżek dziecka.

Do spacerówki Holland możemy jeszcze dokupić parasolkę, lub muffkę, do której schowamy dłonie w trakcie zimowych spacerów. Wózek jest dość lekki, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zmieści się w mieszkaniu o niewielkim metrażu.