Sprawdzam dostawę z grzejnikami łazienkowymi

 

Dzisiaj do sklepu, w którym pracuje przyjechała sporą dostawa. Okazało się z rana, że nie będzie dzisiaj z nami na zmianie zastępcy kierownika bo musiał jechać pilnie ze swoja córką do lekarza. Nasz kierownik wyjechał na wakacje więc dzisiaj wszystkie prace związane z dostawa są na mojej głowie.

Rozpakowuję grzejniki łazienkowe

dekoracyjne grzejniki łazienkoweW komputerze znalazłam całą listę rzeczy, które miały zostać dzisiaj dostarczone. Dekoracyjne grzejniki łazienkowe, które szef zamawiał są dla nas bardzo ważne. Dekoracyjne grzejniki łazienkowe cieszą się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem i postanowiliśmy mieć je na stanie, żeby klienci nie musieli szukać ich u naszej konkurencji. Nasze grzejniki dekoracyjne zamawiamy od bardzo dobrych i znanych producentów, którzy maja dobre opinie. Wszystkie grzejniki dekoracyjne, które zostały do nas zamówione posiadają certyfikaty i spełniają wszystkie wymagania. Dla naszej firmy jest to główne założenie. Staramy się, żeby klienci byli zadowoleni z produktów, które można kupić u nas w sklepie. Wszystkie towary są dokładnie opisane i bardzo łatwo się je montuje. Grzejniki łazienkowe są bardzo ważne. W łazienkach panuje wilgoć i grzejniki łazienkowe muszą być  funkcjonalne. Wszystkie towary przyjechały do nas zgodnie z zamówieniem. Grzejniki łazienkowe były dokładnie opakowane. Wszystko się zgadzało i to było dla mnie najważniejsze. Zawsze trzeba wszystko dokładnie sprawdzać żeby od razy wyjaśniać ewentualne wątpliwości.

Byłam zadowolona z mojej dzisiejszej pracy. Nawet nie wiem kiedy mi dzień zleciał. miałam wiele na głowie ale wszystko udało mi się wykonać. Zastępca kierownika jutro już będzie na miejscu. Rozmawiałam z nim przez telefon. Bardzo mi podziękował za dzisiejszą pracę i docenił moje zaangażowanie.