Sprzedałam w internecie kasę fiskalną

Ja to jakoś nie nadawałam się do prowadzenia sklepu. Niby go otworzyłam, ale tak do końca nie takiego zajęcia szukałam. Nie musiałam pracować, ponieważ mąż zarabiał mnóstwo pieniędzy. Szukałam dla siebie jakiegoś zajęcia, żeby nie siedzieć w domu.

Sprzedana w dobrej cenie kasa fiskalna

kasy fiskalne onlineMaż wyposażył mój sklep w najlepszą kasę, wagę elektroniczną czy półki. Wszystko było bardzo drogie i nawet nie zniszczone, bo sklep miałam około miesiąca. Postanowiłam sprzedać sprzęt a meble zostawić w lokalu. Sprawdziłam gdzie ludzie sprzedawali używane kasy fiskalne online i na tych samych stronach umieściłam ogłoszenie. Do sprzedania miałam kasę fiskalną oraz wagę elektroniczną i chłodziarkę. Wszystkie produkty wystawiłam osobno, bo sądziłam, że wszystkiego na raz to jedna osoba nie zamierzała kupować. Liczyłam na zysk ze sprzedaży kasy fiskalnej, ponieważ był to najnowszy model, który trochę kosztował na rynku. Śladów użytkowania to ta kasa w ogóle nie miała, ponieważ rzadko jej używałam. Na moją ofertę odpowiedziała młoda kobieta, która otwierała swój sklep. Była zainteresowana moją ofertą i kupiła od razu ode mnie kasę fiskalną oraz wagę elektroniczną. Sporo to wszystko kosztowało i cieszyłam się, że te pieniądze się częściowo zwróciły. Dostałam od niej przelew na konto i od razu zamówiłam kuriera, żeby wysłać do niej kasę z wagą. W dobrej cenie sprzedałam oba urządzenia i byłam zadowolona, że tak szybko to poszło. Zakup chyba dłużej mąż załatwiał z tego co pamiętałam.

Mąż pozwolił mi zachować pieniądze ze sprzedaży kasy i wagi. Wydałam je na nowe buty, które od dawna miałam na oku, ale kosztowały ponad tysiąc złotych i wolałam poczekać na wyprzedaż. Po zamknięciu sklepu nie zajmowałam się inną działalnością. Zajmowałam się domem.