Sukienki na dzień mojej mamy

Moja mama jest osobą, dla której moda jest bardzo ważnym elementem. Zawsze ubiera się bardzo elegancko i wie, że kobieta musi się prezentować w sposób elegancki, ale nie wyzywający.

Sukienki dzienne także powinny być trendy

sukienka dziennaJest takim moim guru, kiedy potrzebuję odzieżowej konsultacji. Ostatnio zwróciła mi uwagę, że moje popularne sukienki na dzień  już dawno wyszły z mody, a poza tym kolor mi się sprał, i nie wyglądają już tak efektownie jak kiedyś. Zasugerowała, że przydałaby mi się jakaś zmiana i sklep z odzieżą damską jest niedaleko jej, więc jak kiedyś bym chciała, to mogę się z nią wybrać. Już ja wiedziałam, jak te nasze zakupy się skończą, bo z nią na jednej sukni to nie może się zakończyć. Zawsze każe mi wziąć kilka. No ale faktycznie, ostatnio nie zwracałam zbytnio uwagi na to, w czym chodzę, więc zgodziłam się na poradę, ale z zastrzeżeniem, że ta modna odzież damska nie pochłonie całej zawartości mojego portfela i chcę kupić jedną sukienkę, no może maksymalnie dwie. Od razu nie tracąc czasu zabrała mnie tam i oglądałyśmy długie sukienki wieczorowe, które mi polecała. Powiedziałam jej, że przecież nie mam takich okazji, na które mogłabym je zakładać, ale powiedziała, że na dyskotekę, czy jakąś imprezę firmową nada się jak najbardziej. Nie byłam przekonana, no ale fakt, sukienki wyjściowe były tu bardzo ładne, a ja nie miałam jeszcze żadnej takiej w swojej kolekcji. Dlatego pozwoliłam jej wybrać coś dla mnie i poszłam przymierzyć. Jak założyłam już taką sukienkę to byłam w szoku, bo wyglądałam w niej niesamowicie. Dostałam w niej takiej klasy i dodatkowego uroku. Może i był to dobry pomysł, więc wzięłam ją, niech już mamie będzie.

No i poza tym jeszcze jedną taką zwykłą sukienkę wzięłam, żebym miała do pracy w czym chodzić. I tak właśnie minął mi ten szalony dzień z mamą.