Szamba w dobrej cenie

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem działkę. Na tej działce jest mały domek i jest tam nawet kuchnia z łazienka. Dzięki temu, że jest tam brojler jest tam także ciepła woda. Jednak nie ma jeszcze podłączenie do kanalizacji. Poprzedni właściciel od którego kupiliśmy działkę musiał wyrzucić poprzednie szambo bo nie było już szczelne.

Zakup szamba na działkę

szamba betonowe w WarszawieTakże my od razu po zakupie działki musieliśmy kupić także nowe szambo. Nie wiedzieliśmy oczywiście jakie szambo kupić. Są przecież zarówno szamba plastikowe jak i betonowe. Trochę na ten temat czytaliśmy. W końcu nasz znajomy, który ma dom powiedział nam, że najlepsze są szamba betonowe. Bo to właśnie one są najbardziej szczelne. Z takimi szambami plastikowymi zawsze miał jakiś problem. A miał takie dwa. Od momentu gdy ma szambo betonowe nie ma z nim żadnego problemu. Po tej informacji doszliśmy do wniosku, że kupimy jakieś małe betonowe szambo. W końcu na działkę nie potrzebujemy dużego. Znaleźliśmy szamba betonowe w Warszawie, które miały chyba najlepszą cenę na rynku wśród wszystkich jakie widzieliśmy. I tam też można było zamówić szambo od razu z podłączeniem go. To bardzo ułatwia nam sprawę bo w innym przypadku byśmy musieli przecież kogoś dodatkowo wynająć żeby nam zrobił. Mój mąż bowiem nie zna się na takich sprawach. Szambo, które wybraliśmy było małe, ale zdaniem eksperta takie powinno nam jak najbardziej wystarczyć skoro nie będziemy przecież na działce codziennie tylko raczej na weekendy.

Zresztą do czasu gdy zaczniemy spędzać tam więcej czasu pewnie zostanie już podłączona kanalizacja. Panowie z tej firmy bardzo szybo uporali się z założeniem szamba. Dla nich takie małe szambo to nie jest żadne wyzwanie. Po podłączeniu i zasypaniu jest tylko mała studzienka na górze.