Szukam taniego nowego mieszkania, aby zacząć nowe życie…

tanie mieszkanie

Cześć, ostatnio wszystko się u mnie pozmieniało. Dosłownie wszystko. Rozstałam się z Kubą, rzuciłam pracę, wyprowadziłam się od Kuby (wiadomo) i przyznam szczerzę, troszkę nie wiem, co dalej?

Tanie nowe mieszkanie w Bydgoszczy czy działka?

tanie mieszkanie Pierwszy raz w życiu nie wiem, co dalej. Wiem tylko, że moim jedynym stałym punktem pozostanie Bydgoszcz, w końcu tutaj najłatwiej mi będzie znaleźć pracę, tak mi się przynajmniej wydaję… No i jest Marta (moja najlepsza przyjaciółka), a jej na pewno nie chce zostawić, szczególnie nie teraz, kiedy potrzebuje jej najbardziej. Wiecie, co no mam pewien plan ale nie jestem pewna, czy powinnam go wprowadzić w życie… Chodzi o to, że rodzice kiedyś przepisali na mnie działki rekreacyjne na sprzedaż, jest to naprawdę spory kawałek ziemi… Wydaje mi się, że jak je sprzedam, to mogłoby to wystarczyć na mieszkanie. Jednak wiecie, jaka jestem. Sprzedaż mieszkań, mnie nigdy nie interesowała. Nie ma pojęcia, jak znaleźć tanie nowe mieszkanie bydgoszcz, szczególnie w takim mieście jak Bydgoszcz. Błagam was, pomóżcie, mi, bo inaczej będę zmuszona, żeby skorzystać z pomocy biura nieruchomości, a czasami, mam wrażenie, że oni wcale nie chcą nam pomóc… Nie, no żartuję, wiadomo, że chcą, tylko zastanawiam się czy te biura nieruchomości są mi faktycznie potrzebne, w końcu powinnam sobie z czymś poradzić sama. Wiecie, co ja nigdy wcześniej tego nie zauważałam, ale ja praktycznie przez całe moje życie nigdy nie musiałam przejmować się czymś takim, jak szukanie mieszkania na sprzedaż. Zawsze to wszystko, jakoś samo przychodziło.

Najpierw był Leszek, z którym mieszkałam, potem Kubuś, a on przecież miał swoje mieszkanie. Jakieś biura nieruchomości nigdy nie były na mojej głowie, a teraz wydaje mi się, że na mojej głowie jest wszystko. Mam jednak nadzieję, że jakoś to ogarnę!