Szukanie ofert pracy na sprzątaczkę

Jestem osobą bezrobotną. Mam czterdzieści jeden lat. Niestety szkoły średniej nie ukończyłam. Przez to nie podjęłam żadnej pracy, ponieważ nie mam żadnych kwalifikacji. Teraz bardzo mi zależy na tym, by podjąć pracę. Mamy z mężem dużo wydatków i z jego pensji ciężko jest to wszystko opłacić. 

Znalezienie oferty pracy na sprzątaczkę

sprzątaczka łódźWiem, że mam małe możliwości, jeżeli chodzi o pracę. Mogłabym być nawet sprzątaczką, gdyż żadną pracą nie gardzę. Poprosiłam męża, byśmy zajrzeli do Internetu. Tam wpisaliśmy: sprzątaczka łódź. Jest wiele propozycji pracy. Postanowiłam, że złożę papiery do trzech różnych zakładów pracy. Może uda mi się gdzieś dostać. Przyszedł czas rozmów kwalifikacyjnych. Niestety do dwóch miejsc się nie dostałam. Jeżeli chodzi o trzeci zakład pracy, to powiedzieli, że przyjmą mnie z wielką chęcią. Jest to firma produkująca meble. Będę sprzątać na hali produkcyjnej. Muszę teraz przejść odpowiednie szkolenia, aby móc w końcu zacząć pracować i zarabiać. Powiedziałam to wszystko mężowi. Jest ze mnie dumny, że udało mi się znaleźć pracę. Mój pierwszy dzień w pracy był udany. Dostałam specjalną maszynę, dzięki której będę sprzątać. Praca nie jest wcale trudna i ciężka, jak mogłaby się wydawać. Usłyszałam, że przez jeden miesiąc będę pracować na hali, a drugi w biurze. Dostanę całkiem inny sprzęt do sprzątania biur. Następnie kolejny miesiąc będzie znowu na hali i tak cały czas na okrągło. Bardzo się cieszę z tej pracy.

Zdążyłam się już wdrożyć w te wszystkie sprzęty, a także środki chemiczne z którymi pracuję. Ogólnie pracuje mi się bardzo dobrze. Jestem zadowolona z tej pracy. Dobrze, że zajrzeliśmy z mężem do Internetu. Dzięki temu znalazłam te ogłoszenie. Przepracowałam już dwa tygodnie. Szef jest ze mnie zadowolony.