Trwałe usuwanie owłosienia

 

Jak zwykle miałam z czymś problem z rana. Nigdy wszystko nie może być idealnie po mojej myśli. Tym razem, goliłam się maszynką na nogach i zacięłam się. Odrastają mi zawsze takie gęste i ciemne włosy już po dwóch dniach. Strasznie mnie to zawsze męczyło i miałam tego dosyć. Było to uciążliwe.

Koniec z goleniem gdy jest depilacja laserowa

laserowe usuwanie owłosienia szczecinPozaklejałam sobie plastry na nogi, bo lepiej chodzić w nich niż z plamami krwi i strupami na nogach. W pracy na przerwie zastanawiałam się, jak poradzić sobie z takim natrętnym owłosieniem. Moja koleżanka miała zawsze idealnie gładkie nogi, więc przełamałam strach i zapytałam jej, jak to robi, że ma takie piękne nogi. Odpowiedziała, że uczęszczała na laserowe usuwanie owłosienia szczecin dzięki któremu mogła wyrzucić z domu wszystkie swoje maszynki, bo owłosienie zniknęło na stałe. Zaczęłam się zastanawiać, jak to możliwe i czy takie coś zadziałałoby również i na moich nogach. Wolałam iść w sprawdzone miejsce, tak więc poprosiłam ją o namiary na kosmetyczkę, u której wykonała epilację. Szybko jeszcze pod koniec przerwy zdążyłam zadzwonić i umówić się na termin za dwa tygodnie. Byłam bardzo ciekawa, czy depilacja laserowa u mnie zadziała. Po pierwszej sesji zauważyłam, że troszkę wolniej te włosy odrastają. Po drugiej sesji tak samo. Po trzeciej zauważyłam, że włosy są znacznie słabsze i nie takie grube jak zawsze. Nie rzucały się tak w oczy i było ich mniej. Poszłam jeszcze na dwie sesje i teraz mogę się cieszyć w końcu pięknymi nogami.

Myślałam, że nie mam co liczyć na efekty takich zabiegów. Jednak medycyna estetyczna obecnie ma rozwiązania na chyba każdy problem. Jestem taka szczęśliwa, że nie muszę już golić nóg, że nie mam problemu z tymi paskudnymi maszynkami i w końcu czuję się komfortowo i bez stresu.