Ulubione świece zapachowe

 

Bardzo lubię korzystać z dobrodziejstw świec zapachowych. Moim zdaniem aromaterapia naprawdę działa, a więc często wybieram do odpalenia świece w zależności od mojego nastroju. Mam takie zapachy świec, które potrafią mnie np. uspokoić. Świetnie działają np. na mnie zapachy miętowe – zawsze potrafią mnie odstresować.

Bardzo lubię zapachy świeczek Yankee Candle

świeczki zapachowe yankee candleMiałam już okazję wypróbować już naprawdę dużo różnych świec i mogę szczerze powiedzieć, że dobrze się na tym znam. Mam w domu dużo świec z różnych firm, które lubię, ale mam też swojego ulubionego producenta świeczek, którego świec mam najwięcej w swojej kolekcji. Uważam, że świeczki zapachowe Yankee Candle są jednymi z najlepszych świec jakie można dostać na rynku. Są to świeczki, które mają bardzo wysoką jakość wykonania, a jednocześnie nie są to bardzo drogie świece, jeżeli porówna się je z innymi dostępnymi w sklepach produktami o podobnej jakości. Wśród zapachów z Yankee mam naprawdę dużo różnych ulubionych zapachów, których nie mogłoby zabraknąć w moim domu. Lubię te świece za ciekawe rozwiązania zapachowe, np. stworzenie świeczki o zapachu świeżego prania. Choć brzmi to dziwnie to zapach ten jest po prostu wspaniały i niezwykle orzeźwiający. Połączenie zapachu kwiatów oraz cytryny ze specyficznym zapachem świeżego prania naprawdę sprawia, że całe wnętrze, w którym palę świeczkę nagle staje się o wiele bardziej przytulne.

Moje uwielbienie do świec zapachowych pewnie nie minie. Biorąc pod uwagę to jak często dostaję świeczki zapachowe w prezencie i to, że sama co jakiś czas kupuję dla siebie nowe zapachy to minęłoby sporo czasu zanim wypaliłabym wszystkie świece, które mam w domu. Cały czas próbuję jakiś nowych świec i szukam dobrych producentów świeczek ale jak dotąd nie znalazłam niczego lepszego niż świece z Yankee.