Urodzinowe balony w kształcie cyfry

Organizując urodziny w domu czy na wynajętej sali, nie można zapomnieć o odpowiednich dekoracjach, które oczywiście powinny być dopasowane do wieku oraz płci, a także indywidualnych upodobań solenizanta. Uniwersalnym dodatkiem są zawsze pięknie prezentujące się balony, których nigdy nie jest zbyt mało wśród dekoracji – i to bez względu na wiek jubilata. Wybór balonów jest ogromny.

Balony na urodziny z liczbami 

balony na urodziny cyfryDużym zainteresowaniem cieszą się w szczególności te wypełnione helem, które nadają niesamowitego klimatu przyjęciu. Balony z helem mogą być zamówione w dowolnym kształcie m.in. zwierząt, pojazdów czy ulubionych bajkowych postaci. W przypadku imprez jubileuszowych warto postawić na specjalne balony na urodziny cyfry, które podkreślają ważność okrągłej rocznicy. Takie cyfry idealnie pasują zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – tutaj najczęściej są wybierane z okazji osiemnastki, czy 30, 40 i 50 urodzin. Balony w kształcie cyfr są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach – można więc dopasować styl balonów do motywu przewodniego planowanego przyjęcia. Niektórzy sprzedawcy oferują zestawy składające się z różnych balonów i pozostałych dodatków do udekorowania sali na urodziny czy inne, rodzinne przyjęcie. W końcu balony mogą także wpasować się w imprezę rocznicową a cyfry wyróżnią kolejny, okrągły jubileusz małżeństwa. 

Jeśli zależy nam na zamówieniu gotowych balonów wypełnionych już helem, to warto zamówić je maksymalnie na dzień przed imprezą, a nie wcześniej, ponieważ hel powoli ulatnia się z wnętrza balonu i po kilku dniach balon nie prezentuje się już zbyt dobrze i mógłby nie nadawać się do powieszenia na sali. Klienci mogą skorzystać z wynajmu specjalnej butli z helem, aby samodzielnie napełnić wszystkie posiadane balony.