Urządzanie domu zaczęliśmy od kuchni

Całkiem niedawno skończyliśmy budowę domu. Firma budowlana postawiła cały budynek, dekarz zrobił dach a fachowcy od okien zamontowali je we wszystkich otworach okiennych. Potem wykonano wszystkie instalacje, wylano podłogi i otynkowano ściany. Teraz w końcu możemy nasz dom urządzać i postanowiliśmy zacząć od kuchni. Bo to przecież najważniejsze miejsce w każdym domu.

Kuchnię zamówiliśmy u producenta

kuchnie na wymiar w tychachŻebyśmy mogli z żoną i synkiem wprowadzić się do naszego nowego domu to potrzebujemy urządzić przynajmniej kuchnię, łazienkę i nasze pokoje na piętrze. Zaczęliśmy więc od kuchni, ponieważ mamy zaprzyjaźnionego stolarza, który oferuje kuchnie na wymiar w Tychach. Zaprosiliśmy go do siebie na pomiary i ustaliliśmy wstępnie jak ma wyglądać nasza nowa kuchnia. Zdecydowaliśmy się na proste i tanie meble z frontami w kolorze ciemnobrązowym. Zależało nam głównie na tym, żeby za umeblowanie kuchni zapłacić jak najmniej, więc zdecydowaliśmy się na ekonomiczne rozwiązania. Nasz znajomy producent mebli zaproponował nam odpowiedni układ mebli do naszego pomieszczenia. Będziemy mieć niewielką kuchnię w pomieszczeniu o kształcie kwadratu, a wszystkie meble będą umieszczone na trzech jej ścianach. Teraz już tylko czekamy na ich zamontowanie, bo czas oczekiwania na zrobienie takich mebli wynosi około miesiąca. A jako, że zapłacimy za meble bardzo dobrą cenę to musimy na meble poczekać trochę dłużej.

Najważniejsze jest dla nas to, żeby nasza kuchnia była możliwie jak najbardziej funkcjonalna. Mamy niewielką powierzchnię pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię, więc musimy ją maksymalnie wykorzystać. Nasz znajomy producent mebli kuchennych doradził nam najlepsze rozwiązania dopasowane do naszych oczekiwań. Proste meble będą nas niewiele kosztować.