Wartościowy olejek CBG

Stosowanie olejów konopnych ma wiele zalet, toteż nie może dziwić ich popularność. Wszak to właśnie te wyroby zawierają największe stężenie kannabinoidów, jak kannabidiol (CBD) i kannabigerol (CBG). Zauważyć trzeba również iż nie są drogie.

Bezpieczne olejki CBG

olejek cbg 5Jeżeli chcemy stosować oleje konopne, warto wiedzieć, że najlepsze są z nich są te klasy premium, zawierające pełne spektrum kannabinoidów w różnym stężeniu. Nie można też zapominać iż są to produkty legalne i bezpieczne, gdyż pozbawione właściwości psychoaktywnych. Nie odurzają i nie uzależniają, ponieważ poziom, naturalnie obecnego w konopiach THC, nie może być wyższy niż 0,2%. Jest to ilość śladowa, jaka nie powoduje wchodzenia w inne stany świadomości, jak również nie jest przeciwskazaniem do obsługi maszyn i prowadzenia pojazdów. Olejek CBG 5% jest niedrogi i możemy go kupić już za około sto dwadzieścia-sto sześćdziesiąt złotych – w zależności od renomy producenta i miejsca, w którym dokonujemy zakupu. A tu, trzeba dodać, że najtaniej jest w internetowych sklepach konopnych, tam też mamy do czynienia z najbardziej urozmaiconym asortymentem. Warto bowiem wiedzieć, że olejek CBG 5% jest wytwarzany przez różnych producentów, tak polskich, jak i zagranicznych. Jakość tych wyrobów jest najwyższa i znajduje to potwierdzenie w licznych certyfikatach i atestach, jakimi są opatrzone. Ponadto pozyskuje się je wyłącznie z upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się szkodliwych oprysków, GMO czy sztucznych nawozów.

Bez wątpienia, oleje CBG, należą do jednych z najbardziej popularnych produktów konopnych. Powodów jest, co najmniej kilka, ale tym najważniejszym jest fakt, że ta substancja czynna, ma niemal takie same właściwości prozdrowotne, jak wszystkim znany kannabidiol.