Wielkie zmiany w szkole

Za niedługo jest koniec roku szkolnego i tak jest już praktycznie laba i zarazem nudy jak flaki z olejem. Większość moich kumpli już wyjechała na wakacje, nie ma z kim za bardzo pogadać na przerwie, nawet podczas lekcji. Czuje się samotny jak palec. Chociaż nauczycielka z informatyki pozwoliła mi przesiadywać przed komputerem między lekcjami, to mogłem jakoś w miarę się zająć.

Nie spodziewane zmiany komputerowe

szkolna pracownia komputerowaMiałem u Pani Miśkiewicz wielki dług wdzięczności, że pozwoliła mi posiedzieć na internecie. Niestety nie na długo, ponieważ postanowili rozpocząć już przebudowę sal i szkolna pracownia komputerowa będzie teraz gdzie indziej. Podobno tego jest pewien poważny plus, będą nowe o wiele lepsze komputery i planują również zakup projektorów i tablic interakcyjnych. Normalnie jak to usłyszałem od nauczycielki to stałem jak wryty. Jak my wszyscy wrócimy z wakacji to nikt nie odnajdzie się w tym budynku. Również już widzę oczami wyobraźni jak my wszyscy będziemy umieli korzystać z tak zaawansowanej technologi jak tablice interakcyjne. Pewnie ten cały obowiązek spadnie na Panią Miśkiewicz, żeby jako pierwsza ogarnęła działanie tych urządzeń, a dopiero reszta coś będzie obsługę tych urządzeń. Generalnie to dobrze, że coś takiego robią, mam nadzieje że lekcje będą ciekawsze dzięki tym projektorom i tablicom interakcyjnym. Na pewno my będziemy się tym bawić po rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego, teraz co mi pozostało to wysłać informacje kumplom.

W końcu koniec kroku szkolnego i ja mogę już bezkarnie grać w gry komputerowe. No cóż nie za dużo się tym naciesze bo taka dostaje urlop i będziemy jechali nad morze. Cóż to muszę teraz się nacieszyć tą małą wolnością i rozegrać parę rozgrywek, a nuż widelec uda mi się wskoczyć o jedną rangę wyżej.