Wiosną najczęściej kupujemy obrusy w kwiaty

Powoli każdy z nas zaczyna już myśleć o wiośnie. Za jakiś czas schowamy już bożonarodzeniowe stroiki i gwiazdy betlejemskie. Zaczniemy rozglądać się za czymś, co wniesie do kuchni, czy salonu odrobiny świeżości. Jednym z takich dodatków aranżacyjnych będą na pewno obrusy z delikatnym i subtelnym motywem kwiatowym. 

Kwieciste obrusy powinny mieć subtelne kolory

obrus w kwiatyGdy już decydujemy się na kupno obrusów w kwiatowe motywy, powinniśmy pamiętać o odpowiednim doborze wzorów i kolorów, które nie powinny być zbyt krzykliwe lub zbyt wyraziste. Każdy obrus w kwiaty powinien być bardzo subtelny, zwłaszcza gdy kwiatów jest bardzo dużo. Idealnie będzie on pasował do kuchni lub salonu z wysokimi sufitami i mnóstwem przepięknych dodatków aranżacyjnych w odcieniach bieli, brudnego różu, czy jasnej zieleni. Wystrój wnętrza nie może być bowiem zbyt przytłaczający. Obrusy zawsze wykonane są z tkanin o najwyższej jakości, dzięki czemu łatwo się je pierze oraz prasuje. Ich kolor nie blednie, a my będziemy mogli korzystać z nich przez długi okres czasu. Zawsze możemy też wybrać obrus plamoodporny. Projektanci i producenci tkanin przedstawią nam bardzo duży wybór obrusów oraz ich wzorów. Zawsze możemy wybrać te modele, które sięgają do samej podłogi lub krótsze. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu mamy zaprojektowane wnętrza i jakie mamy dodatki aranżacyjne. Cały wystrój salonu, czy kuchni zawsze musi być bowiem harmonijny i elegancki. 

Ostatnio coraz modniejsze są obrusy z kwiatowymi wzorami. Wzory te mogą być przeróżne, więc zawsze natrafimy na ten, który będzie idealnie pasował do aranżacji naszych wnętrz. Musimy tylko pamiętać o umiarze oraz o postawieniu na delikatne kolory, by nasz obrus nie był kiczowaty i nie psuł wyglądu naszej kuchni lub naszego salonu pozbawiając je elegancji.