Własna hurtownia i terminale pos

Nawet nie wiecie ile się trzeba natrudzić, by otworzyć i utrzymać swój własny biznes. Postanowiłem utworzyć coś w rodzaju hurtowni i sklepu internetowego, w którym będzie można kupić różne przydatne w prowadzeniu firmy urządzenia.

Terminale pos na wyposażeniu

terminale posPrzede wszystkim miały to być różnego rodzaju terminale płatnicze pozwalające na bezgotówkowe transakcje, przydatne zwłaszcza przy dużych płatnościach. Większość firm w dzisiejszych czasach ma na wyposażeniu terminale pos, więc nie jest jakieś awangardowe przedsięwzięcie. To po prostu zwykły sklep operujący w branży, w której moim zdaniem jest lekka nisza, i popyt znacznie przewyższa podaż. Przykładem tego może być to, że wywaliłem spore ceny, a mimo to miałem bardzo wielu klientów mówiących, że nigdzie nie znaleźli niczego taniej. Oczywiście teraz rozpoczynanie takiej działalności jest już po czasie, ale był okres, że jak najbardziej się to opłacało. Najlepiej było to robić wtedy, gdy w Polsce nikt jeszcze nie wiedział czym w ogóle jest terminal pos, bo wówczas miało się bardzo dużo czasu na przygotowanie przed przyszłą konkurencją. Teraz większość firm jest już ugruntowana na rynku i są to raczej sprawdzone działalności, i ludzie niechętnie będą brać towar od nowych dostawców. Zwłaszcza, że zwykle kupuje się to dość rzadko.

Nie byłem w stanie utrzymać się wyłącznie z handlu terminalami, więc z czasem zacząłem dokładać również inne elementy konieczne przy prowadzeniu większej czy bardziej złożonej firmy. W końcu nawet w małym pensjonacie przydałoby się mieć coś takiego na stanie.

Więcej o terminalach na stronie http://cardpoint.pl