Włoska moda – kwintesencja stylu

Która z nas nie marzy by choć raz wyglądać jak gwiazda Hollywood? Czerwony dywan, włoskie ubrania znanej marki, takie jak choćby Dolce&Gabbana, Versace czy Armani to marzenie każdej kobiety i każdego mężczyny  którzy cenią sobie elegancję i niezależność.

Modowe inspiracje z Włoch

włoskie sukienkiPrzyjrzyjmy się ostatnim trendom w tej dziedzinie. To właśnie w Mediolanie, mieście, które jest włoską mekką oraz wyznacznikiem mody i stylu odbywają się najpopularniejsze wybiegi modowe. To tutaj zjeżdżają się znawcy mody z całego świata, żeby być na bieżąco z modą i nowymi trendami. Tym, co sprawia, że włoskie ubrania są wychwalane i podziwiane przez ekspertów mody są na pewno niebanalne kroje, wyraziste barwy, nieporównywalny styl oraz szyk i elegancja, które ceni sobie każda kobieta i każdy mężczyzna. To nie przypadek, że słoneczna Italia, która jest tak cenionym krajem przez turystów ze względu na swój niepowtarzalny klimat, styl oraz muzykę i zabytki, jest również modowym centrum świata, na którym skupiają się oczy wszystkich zainteresowanych dobrym stylem. Spójrzmy, czym warto zainspirować się w nadchodzącym sezonie. Ekskluzywne włoskie torebki takie jak np. Coccinelle, to hit sezonu, który nie może przejść niezauważony. Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Ich unikalny charakter przybiera postać niebanalnych krojów, prostych linii i klasycznych kształtów np. koperty czy teczki. Wygodne, eleganckie ubrania spod szyldu tej marki to świetna modowa inwestycja w swój własny wygląd.

Wybór jest naprawdę szeroki, a jakość wykonania i styl są klasą samą w sobie. W wyborze luksusowej odzieży damskiej nie można pominąć włoskich projektantów mody takich jak np. Armani, Gucci czy Dior. Włochy słyną również z bogatej oferty bielizny oraz strojów kąpielowych.

Źródło http://luminelle.pl