Współpracuję z prawnikiem poleconym przez szefa

Moja sytuacja nieco się zmieniła i musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. Pracuję w firmie, którą prowadzi fajny człowiek. Jest on pomocny i dlatego zdecydowałem się o wszystkim mu opowiedzieć. Na pewno będzie mógł mi udzielić jakiejś cennej porady.

Polecony prawnik pomógł mi ze wszystkim

polecany prawnik z Pruszcza GdańskiegoSzef od razu uznał, że bez prawnika to się nie objedzie i lepiej, żebym szybko do kogoś się zgłosił. Powiedział, że jest taki jeden polecany prawnik z Pruszcza Gdańskiego, który nawet jest jego znajomym i może z nim na ten temat porozmawiać. Byłem wdzięczny za pomoc. Tego samego dnia już dał mi numer telefonu do tego prawnika i kazał się z nim skontaktować. Chętnie on zajmie się moją sprawą i już nadmienił nawet, że sprawę da się rozwiązać z korzyścią na moją stronę. Zadzwoniłem od razu, ponieważ chciałem się spotkać jak najwcześniej. Ten polecany prawnik z Pruszcza Gdańskiego zapewnił mnie, że mi pomoże i umówiliśmy się na spotkanie następnego dnia w kancelarii, gdzie pracuje. Zwolniłem się chwilę z pracy i od razu pojechałem do tej kancelarii. Prawnik już na mnie czekał w swoim gabinecie i zaoferował mi kawę. Przedstawiłem mu wszystkie swoje dokumenty związane ze sprawą i zapoznał się z nimi na spokojnie. Wyjaśnił mi jakie mam możliwości i co moglibyśmy w tej sprawie zdziałać. Od razu widziałem, że sprawa nie wygląda tak tragicznie jak początkowo uważałem. Dobrze, że się do niego zgłosiłem, bo sam nic bym nie był w stanie zrobić. Prawnik będzie mnie reprezentował w sądzie i mam duże szanse wygrać.

Moje problemy odeszły w niepamięć. Wszystko udało się bardzo pozytywnie rozwiązać i teraz mam święty spokój. Mogę nareszcie zająć się swoimi bieżącymi sprawami. Podziękowałem szefowi za namiary na tego prawnika. Jestem już spokojnym człowiekiem.