Wybierz sprawdzoną ochroną dla swojego smartfona

 

Rozmiary telefonów w ostatnich latach rosną jak szalone. Moda na coraz to większe oraz lepsze wyświetlacza trwa w najlepsze. Wprost proporcjonalnie do rozmiarów telefonów, spada ergonomia użytkowania telefonu. To sprawia, że coraz częściej widzimy pęknięte szybki ekranów na ulicach i zniszczone telefony. 

Pokrowiec od Spigen’a to klasyczna i ponadczasowa ochrona

etui spigen neo hybridModel neo hybrid na rynku jest od około dziesięciu lat, czyli od początków istnienia firmy.  Było to pierwsze etui, jakie firma wypuściła na rynek, które z miejsca okazało się sukcesem. Pierwsze warianty zostały wyprodukowane dla iPhone’a oraz telefonów Galaxy od Samsunga. Przez lata, popularność etui Spigen Neo Hybrid tylko rosła natomiast konstrukcja znacząco się nie zmieniła. Nadal, tak samo jak w pierwszej wersji, etui składa się z dwóch warstw. Pierwszą warstwę stanowi miękkie, poliuretanowe etui, którego głównym zadaniem jest chronić plecki urządzenia oraz absorbować wibracje powstałe na skutek uderzeń i upadków. Druga warstwę stanowi kolorowa ramka wykonana z TPU, która stabilizuje całą konstrukcję oraz nadaje kolorytu dla całego etui. Dzięki oryginalnej budowie, etui to zdecydowanie wyróżnia się pośród swoich konkurentów. Zapewnia ono również ponad przeciętną ochronę. Jego dwu częściowa budowa, wysoka jakość zastosowanych materiałów czy zaimplementowane technologie absorpcji siły upadków, powodują, że pokrowiec ten to ścisła czołówka na świecie jeśli chodzi o ochronę smartfona.

Neo Hybrid to klasyczny i ponadczasowy model. Kalifornijski producent produkuje go od ponad dekady dzięki czemu jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów na świecie jeśli chodzi o etui na smartfony. Wytrzymała konstrukcja, oryginalny design i wiele systemów odpowiedzialnych za codzienną ochronę naszego smartfona to charakterystyczne cechy, które zapewniły sukces oraz światową rozpoznawalność dla modelu Neo Hybrid.