Wyjazd integracyjny z Chojnic do Niemiec

 

Dobry pomysł to podstawa – to była dewiza naszej paczki, którą tworzyło siedem osób od dobrych kilku lat. Większa część z nas nie miała problemu z z załatwieniem sobie wolnego, więc często, gdy pojawiał się pomysł, braliśmy się za jego realizację. Tym razem mieliśmy jechać do Niemiec.

Wyjazd z paczką do Niemiec? Wynajmijcie busa!

busy chojnice niemcyPomysł spontaniczny. Na kilka dni, trochę pozwiedzać, trochę potańczyć. Trzeba by wynająć busa – ktoś powiedział. Właściwie to nie głupi pomysł, bo po co było brać dwa czy trzy samochody i ograniczać siebie? Autobusu nie opłacało się wynajmować, ale busy szczególnie na trasie do Niemiec to w tej chwili codzienność. Zaczęliśmy się nawet zastanawiać czy wynajmować w ogóle busa, czy może po prostu kupić bilety na trasę. Spojrzeliśmy jak często kursują busy chojnice niemcy. Przegadaliśmy sprawę i każdy z nas miał dać odpowiedź na następny dzień. Bus nie był problemem, problem stanowiła tylko nasza niecierpliwość. Na drugi dzień każdy dał znać czy może jechać do Niemiec, kiedy i na ile. Wyciągnęliśmy wspólnik mianownik i zadzwoniliśmy do firmy busiarskiej. Okazało się, że w ten dzień bus jedzie na tej trasie popołudniu, możemy spokojnie zarezerwować sobie miejsca, w jedną i drugą stronę. Oczywiście, od razu to zrobiliśmy. Trzy dni później nasza ekipa bawiła się pod Berlinem. Niestety na drugi dzień dwójka z nas otrzymała telefony z prośbą o powrót do domu, więc zmieniliśmy rezerwację i wracaliśmy dwoma różnymi busami do Polski. Na szczęście nie było z tym żadnego problemu.

Wszyscy wygodnie wrócili do domów. Co prawda, z małą zmianą planów w między czasie, ale i tak wypad był udany. Każdy z nas odpoczął, zrelaksował się i nabrał sił na nowy miesiąc w pracy. Trzeba korzystać z praw młodości, póki jeszcze można.