Wylot służbowy samolotem Lufthanza

 

Pracuję w dużej znanej firmie budowlanej, jestem kierownikiem działu informatycznego z racji faktu, że moja firma jest dość znana nie tylko na Polskim rynku często wysyłany jestem na wyjazdy służbowe za granicę. Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy dotyczącej współpracy z firma mającą siedzibę w Londynie z tego względu musiałem wyjechać na tydzień do Wielkiej Brytanii.

Miła atmosfera na lotnisku w Bydgoszczy

lufthansa bydgoszczNa co dzień pracuję w Warszawie, lecz ze względów rodzinnych ostatni tydzień musiałem spędzić w Bydgoszczy, stamtąd również miałem bilet na samolot. Nigdy wcześniej nie byłem na lotnisku w tym mieście, nie jest ono duże tak jak w innych miastach, ale panuje tam dzięki temu kameralna i miła atmosfera. Spędziłem na lotnisku trochę czasu czekając na samolot Lufthansa Bydgoszcz – Londyn, wypiłem pyszną kawę, którą niedrogo kupiłem. W końcu nadszedł czas by udać się w kierunku mojej bramki, gdzie stała już długa kolejka pasażerów czekając na wejście do samolotu. Na szczęście wchodziliśmy bezpośrednio do samolotu, nie trzeba było czekać na dworze na bus mający nas do niego zawieźć. Wszystko poszło sprawnie i szybko, W końcu mogłem delektować się przyjemnością, którą czerpałem z lotu. Tak się składa, że bardzo lubię podróżować samolotami, a firma Lufthansa wyjątkowo przypadła mi do gustu gdyż w samolocie jest zawsze czysto wygodnie a obsługa jest niebywale miła, no i poczęstunki są smaczne, co w innych firmach lotniczych rzadko, kiedy się zdarza.

Do Londynu dotarliśmy o czasie, nie było żadnych opóźnień. Lot mimo niewielkich turbulencji minął bez komplikacji. Gdy dotarłem do Londynu trochę się pogubiłem na wielkim lotnisku, jednak mili Brytyjczycy wskazali mi drogę. Cały wyjazd wspominam bardzo dobrze, poznałem ciekawych ludzi i nawiązałem nowe wartościowe kontakty biznesowe. Moje szefostwo jest ze mnie dumne i pewnie w przyszłości jeszcze nie raz wyślą mnie na tego typu wyjazdy.