Wymieniłam dziecku materac na nowy

 

Jasiek, mój młodszy syn miał własny pokój od kiedy moja starsza córka się wyprowadziła z domu. Wcześniej dzielili jeden pokój i nie zawsze się dogadywali. Mieszkanie nie było duże a wszystkich trzeba było jakoś pomieścić. Jaś się bardzo cieszył z własnego pokoju.

Dobrej jakości materac dziecięcy ze sklepu

materace dziecięce heveaAla, moja starsza córka wyjechała do Warszawy na studia, gdzie postanowiła zostać na stałe. Jasiek się z tego ucieszył, bo w końcu mógł mieć pokój tylko dla siebie. Zdecydowałam się na remont, ponieważ pokój nie był przystosowany dla chłopca. Nowe łóżko było sprawą najważniejszą i zdecydowałam się na kupno wygodnego łóżka z materacem. Łóżko dostałam jednak bez materaca, bo trafiłam na niezłą promocję, której nie mogłam przepuścić. Sprzedawca nawet podpowiedział mi gdzie dostępne były dobrej jakości materace dziecięce hevea i w tym sklepie postanowiłam kupić synowi materac. Weszłam do sklepu i od razu zaznaczyłam, że jestem z polecenia sprzedawcy, u którego kupiłam dla dziecka łóżko. Wybrano dla mnie odpowiedni materac, który kierowca sklepu dostarczył mi prosto do domu i to całkowicie za darmo. Jasiek był zachwycony remontem swojego pokoju i bardzo mu się podobało. Kiedy dotarł materac to już wszystko było urządzone. Na łóżku synowi spało się dobrze i za każdym razem się wysypiał. Już nie miałam problemów, żeby rano dobudzić go do szkoły. Czytałam też opinie na temat tego materaca i wszyscy użytkownicy je zachwalali. Nie dziwiło mnie to, bo materac był wygodny.

Córka po studiach od razu znalazła pracę w Warszawie i została tam na stałe. Zawsze ją ciągnęło do większego miasta i jej decyzja mnie w ogóle nie zaskoczyła. Dla mnie najważniejsze było, że sobie radziła i była szczęśliwa. Odwiedzała dom rodzinny bardzo często.