Wynajmę samochody dla firm

Jestem osobą kreatywną, pomysłową i szybko żyjącą. Jestem również biznesmanem, prowadzę sporo interesów w wielu dziedzinach gospodarki i kultury. Posiadam kino, spory sklep wielobranżowy, jestem właścicielem sklepu farmaceutycznego weterynaryjnego, gdyż moja siostra prowadzi klinikę dla zwierząt, więc jednocześnie nie może posiadać apteki. Mam również salę bankietową oraz restaurację i kilka innych interesów. Przez jakiś czas miałem również sprzedaż aut używanych. Niestety dyrektor zakładu mnie oszukiwał, więc zrezygnowałem z niego, ale wtedy biznes przestał być opłacalny, dlatego zamknąłem i jego.

Pomysł na wypożyczalnię samochodów

wypożyczalnia aut dla firm w KrakowieNiestety skutkiem ubocznym stały się duże ilości sprawnych aut. Nie wiedziałem, co mam z nimi zrobić. Było ich całkiem sporo, zajmowały miejsce na wielkim podwórku przy nowoczesnym budynku. Nie miałem zupełnie pojęcia, jak można to wykorzystać, żeby nie stracić pieniędzy i jeszcze na tym zarobić. Musiałem porozmawiać o tym z moim najlepszym przyjacielem, może podsunie mi jakiś pomysł. Na szczęście, wymyślił. Dlatego kilka dni później moja nowa wypożyczalnia aut dla firm w Krakowie została założona i oznakowana wielkimi banerami. Było w niej dużo różnorodnych samochodów, które mogły być wynajmowane przez przedstawicieli firm potrzebujących pojazdów na jakiś czas, a nie na stałe. Każda firma mogła znaleźć coś dla siebie, czy potrzebowali busa, samochodu osobowego, dostawczego czy vana.

Mój nowy interes był bardzo dochodowy, samochody rozchodziły się jak świeże bułeczki. Właściciele firm wypożyczali je dla swoich pracowników lub nawet dla siebie. Była duża różnorodność, dlatego całe spektrum firm wypożyczało moje maszyny samobieżne. Pieniądze więc płynęły do mnie strumieniem, a właściciele firm wynajmujących moje auta było również zadowoleni.